ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.11.2011 р. N 2018

Київ

Про надання дозволу на тимчасове повне закриття руху транспорту по Андріївському узвозу від вул. Володимирської до вул. Покровської у Подільському районі м. Києва

На виконання частини 3 статті 12 Закону України "Про дорожній рух", відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14.09.2011 N 1669 "Про передачу функцій замовника по об'єкту: "Реставрація та ремонт забудови, благоустрою території Андріївського узвозу у Подільському районі та реконструкцію інженерних мереж цієї вулиці" (Розпорядження N 1669), з метою оперативного виконання робіт та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією тимчасове повне закриття руху транспорту, крім автомобілів спеціального призначення, по Андріївському узвозу від вул. Володимирської до вул. Покровської у Подільському районі м. Києва для виконання будівельних робіт з ремонту, реставрації, благоустрою, реконструкції інженерних мереж, ремонту покриття пішохідних тротуарів та проїзної частини, за умови виконання п. 2 цього розпорядження.

2. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Тимчасове повне закриття руху транспорту на Андріївському узвозі здійснювати в терміни, визначені проектною документацією.

2.3. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України у м. Києві схему організації руху транспорту та пішоходів, встановлення дорожніх знаків в місцях виконання робіт на період виконання робіт.

2.4. Забезпечити встановлення огорожі, відповідних дорожніх знаків, освітлення, сигнальних ліхтарів з метою безпечного проходу пішоходів на період виконання будівельних робіт.

2.5. На період виконання будівельних робіт забезпечити дотримання норм і правил техніки безпеки у будівництві.

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали