ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.08.2011 р. N 1532

Київ

Про надання дозволу на тимчасове зайняття тротуару

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" згідно з розробленою проектно-кошторисною документацією тимчасове з 24.08.2011 до 30.10.2011 зайняття тротуару на всю ширину для організації будівельного майданчика на перетині просп. П. Григоренка та вул. Гмирі на період виконання робіт з реконструкції по розширенню торговельного комплексу у Дарницькому районі, за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" у встановленому законодавством порядку:

2.1. Встановити огорожу, відповідні дорожні знаки, освітлення, сигнальні ліхтарі та забезпечити безпечний прохід пішоходів.

2.2. Роботи виконувати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

2.3. Після завершення робіт відновити покриття тротуарів за типом існуючого на всю ширину та передати за актом КП ШЕУ Дарницького району.

3. Відповідальність за безаварійне та своєчасне виконання робіт покласти на генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" Михайлишина Петра Йосиповича.

4. Заступникам голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали