Додаткова копія: Про надання дозволу на узгоджені дії

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 червня 2017 року N 380-р

Про надання дозволу на узгоджені дії

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноваженого представника компанії "Cummins Inc." (м. Колумбус, США) та компанії "Eaton Corporation plc" (м. Дублін, Ірландія) про надання дозволу на узгоджені дії у вигляді виконання умов розділу 6.1 Договору внеску та купівлі часток, укладеного між компаніями "Cummins", "Power Group International (Overseas Holdings) BV", "Eaton", "Eaton Corporation" та "Eaton Industries Manufacturing GmbH" від 09 квітня 2017 року, щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників (далі - Договір), встановив:

Узгоджені дії пов'язані зі здійсненням концентрацій, які полягають у прямому та опосередкованому придбанні компанією "Cummins Inc." часток/акцій компанії "Eaton Cummins Automated Transmission Technologies LLC" та компанії "Eaton Cummins Automated Transmission Technologies GmbH" (спільні підприємства, далі - СП), що забезпечує досягнення 50 відсотків голосів у вищому органі управління компаній;

учасниками узгоджених дій виступають компанії "Cummins Inc." і "Eaton Corporation plc" та суб'єкти господарювання, пов'язані з ними відносинами контролю.

За інформацією заявників:

заявлені узгоджені дії відбуватимуться згідно з умовами Договору, який передбачає наступне:

"протягом періоду, який починається з Дати завершення та закінчується Датою припинення періоду обмеження для компаній Cummins / Eaton, крім випадків, передбачених в Договорі, компанії Cummins та Eaton, а також їхні відповідні підконтрольні компанії не повинні ні прямо, ні опосередковано:

- володіти, включаючи бенефіціарне володіння, часткою в будь-якій Особі (крім Спільних підприємств), яка залучена до Бізнесу СП, а також залучатися чи сприяти залученню будь-якої іншої Особи до Бізнесу СП будь-де у світі, крім випадків, передбачених Договором.

- наймати або намагатися найняти будь-яку Особу, яка працевлаштована чи була працевлаштована на будь-якому зі Спільних підприємств, або будь-якого співробітника, відрядженого компанією Eaton та її відповідними підконтрольними компаніями на Спільні підприємства; в свою чергу компанія Eaton та її відповідні підконтрольні компанії не повинні ні прямо, ні опосередковано, наймати або намагатися найняти будь-яку Особу, яка працевлаштована чи була працевлаштована на будь-якому зі Спільних підприємств, або будь-якого співробітника, відрядженого компанією Cummins та її відповідними підконтрольними компаніями на Спільні підприємства, крім випадків, передбачених Договором.

Узгодженні дії поширюються на діяльність, передбачену Розділом 6.1 Договору, щодо:

(a) проектування, розробки, вдосконалення, тестування, виробництва, збірки, маркетингу, продажу та обслуговування автоматизованих трансмісій для застосування на комерційних автомобілях шляхом використання:

(i) технології витривалої автоматизованої механічної трансмісії та її майбутніх модифікацій, що належить компанії Eaton;

(ii) технології трансмісії з подвійним зчепленням Procision (назва) та її майбутніх модифікацій, що належить компанії Eaton; та

(iii) будь-якої іншої технології автоматизованої трансмісії, яка може бути спроектована, розроблена чи вдосконалена Спільними підприємствами для застосування на комерційних автомобілях; а також

(b) придбання для перепродажу, маркетингу та продажу наразі існуючих моделей автоматизованих трансмісій споживачам, які знаходяться в Північній Америці для першого принагідного застосування на комерційних автомобілях".

Заявлені узгоджені дії не призводять до недопущення, усунення чи обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та Положенням про порядок подання заяв до органів Антимонопольного комітету України про надання дозволу на узгоджені дії суб'єктів господарювання, затвердженим розпорядженням Антимонопольного комітету України від 12 лютого 2002 року N 26-р, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 7 березня 2002 року за N 238/6526 (зі змінами), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компаніям "Cummins Inc." (м. Колумбус, США) та "Eaton Corporation plc" (м. Дублін, Ірландія) на узгоджені дії у вигляді виконання умов розділу 6.1 Договору внеску та купівлі часток, укладеного між компаніями "Cummins", "Power Group International (Overseas Holdings) BV", "Eaton", "Eaton Corporation" та "Eaton Industries Manufacturing GmbH", щодо утримання від конкуренції та заборони переманювання працівників.

 

В. о. Голови Комітету

М. Ніжнік
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали