МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 235-р

Про надання дозволу ПрАТ "МТС Україна" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років загальною площею 0,0113 га для розміщення та експлуатації базової станції стільникового зв'язку із земель державної власності (землі запасу) в межах території Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 75, 93, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл ПрАТ "МТС Україна" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років загальною площею 0,0113 га для розміщення та експлуатації базової станції стільникового зв'язку із земель державної власності (землі запасу) в межах території Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ПрАТ "МТС Україна" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ПрАТ "МТС Україна" в оренду терміном на 7 років загальною площею 0,0113 га для розміщення та експлуатації базової станції стільникового зв'язку із земель державної власності (землі запасу) в межах території Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.

3. Запропонувати ПрАТ "МТС Україна":

3.1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 7 років загальною площею 0,0113 га для розміщення та експлуатації базової станції стільникового зв'язку із земель державної власності (землі запасу) в межах території Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ПрАТ "МТС Україна" в оренду терміном на 7 років загальною площею 0,0113 га для розміщення та експлуатації базової станції стільникового зв'язку із земель державної власності (землі запасу) в межах території Прибужанівської сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, подати до Вознесенської районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали