МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.07.2011 р. N 217-р

Про надання дозволу ТОВ "АГРО МЛИН" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди загальною площею 0,6461 га для підприємств іншої промисловості під обслуговування млина АВМ-15 та цеху по переробці насіння соняшника за межами населених пунктів в межах території Котляревської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 93, 122, 123, 134, пункту "е" статті 141 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл ТОВ "АГРО МЛИН" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди загальною площею 0,6461 га для підприємств іншої промисловості під обслуговування млина АВМ - 15 та цеху по переробці насіння соняшника за межами населених пунктів в межах території Котляревської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ТОВ "АГРО МЛИН" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,6461 га для підприємств іншої промисловості під обслуговування млина АВМ - 15 та цеху по переробці насіння соняшника за межами населених пунктів в межах території Котляревської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області.

3. Запропонувати ТОВ "АГРО МЛИН":

3.1. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди загальною площею 0,6461 га для підприємств іншої промисловості під обслуговування млина АВМ - 15 та цеху по переробці насіння соняшника за межами населених пунктів в межах території Котляревської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області, подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ТОВ "АГРО МЛИН" в оренду загальною площею 0,6461 га для підприємств іншої промисловості під обслуговування млина АВМ - 15 та цеху по переробці насіння соняшника за межами населених пунктів в межах території Котляревської сільської ради Жовтневого району Миколаївської області, подати до Жовтневої районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали