МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 234-р

Про надання дозволу ТОВ фірмі "База відпочинку "Автомобіліст" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років орієнтовною загальною площею 2,5598 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" із земель державної власності, не наданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду землі", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 93, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл ТОВ фірми "База відпочинку "Автомобіліст" на розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років орієнтовною загальною площею 2,5598 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ТОВ фірми "База відпочинку "Автомобіліст" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ТОВ фірми "База відпочинку "Автомобіліст" в оренду терміном на 7 років орієнтовною загальною площею 2,5598 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області.

3. Запропонувати ТОВ фірми "База відпочинку "Автомобіліст":

3.1. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди терміном на 7 років орієнтовною загальною площею 2,5598 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області, подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання ТОВ фірми "База відпочинку "Автомобіліст" в оренду терміном на 7 років орієнтовною загальною площею 2,5598 га для рекреаційного призначення під обслуговування існуючої бази відпочинку "Автомобіліст" із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, за межами населених пунктів в межах території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області, подати до Березанської районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали