МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.08.2011 р. N 237-р

Про надання дозволу ТОВ "Восход Солар" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років загальною площею 107,9749 га для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, не наданих у власність чи користування, що розташовані за межами населених пунктів в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 5, 6, пункту 1 розділу VIII Прикінцевих положень Закону України "Про оренду земель", статей 13, 15, 23 Закону України "Про оцінку земель", статей 17, 76, 93, 122, 123, 134 та пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши матеріали місця розташування земельної ділянки:

1. Надати дозвіл ТОВ "Восход Солар" на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років загальною площею 107,9749 га для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, що розташовані за межами населених пунктів в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області.

2. Надати дозвіл ТОВ "Восход Солар" на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої для надання в оренду терміном на 49 років, загальною площею 107,9749 га для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, що розташовані за межами населених пунктів в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області.

3. Запропонувати ТОВ "Восход Солар":

3.1. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років загальною площею 107,9749 га для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, що розташовані за межами населених пунктів в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області, подати до облдержадміністрації на затвердження.

3.2. Розроблену технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої для надання в оренду терміном на 49 років загальною площею 107,9749 га для будівництва та обслуговування об'єкта альтернативної енергетики (сонячної електростанції) із земель державної власності, ненаданих у власність чи користування, що розташовані за межами населених пунктів в межах території Березанської селищної ради Березанського району Миколаївської області, подати до Березанської районної ради на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації

Г. Б. Ніколенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали