ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Тридцять перша сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 27.08.2010 р. N 1195

Про надання гірничого відводу ТОВ "Фенікс" (Кривецьке родовище мармуризованих вапняків)

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 9, 17 Кодексу України про надра, постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року N 59 "Про затвердження Положення про порядок надання гірничих відводів" обласна рада вирішила:

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "Фенікс" гірничий відвід площею 8,0 га з метою розробки Кривецького родовища мармуризованих вапняків, яке розташоване на відстані 5 км на північ від села Колодне, за 2,5 км на північний захід від села Мала Уголька Тячівського району Закарпатської області, за умови, що впродовж 6 місяців після отримання гірничого відводу, середня заробітна плата на підприємстві досягне рівня середньообласної.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації Феєра В. І. і постійну комісію обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів (Чубірко В. В.).

 

Голова ради

М. Кічковський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали