ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.09.2011 р. N 11.1/2-15/13420-ЕП

Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць

Про надання інформації

Податковим кодексом України (Закон України від 02.12.2010 N 2755-VI) передбачено звільнення від оподаткування податком на додану вартість технічних та інших засобів реабілітації (крім автомобілів), послуг з їх ремонту та доставки; товарів спеціального призначення, у тому числі виробів медичного призначення для індивідуального користування, для інвалідів та інших пільгових категорій населення, визначених законодавством України за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, а також комплектуючих і напівфабрикатів для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації (крім автомобілів), товарів спеціального призначення, у тому числі виробів медичного призначення для індивідуального користування, для інвалідів та інших пільгових категорій населення за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Міністерство праці та соціальної політики, відповідно до покладених на нього завдань, після затвердження державного замовлення на поточний рік визначає перелік підприємств, які є виконавцями державного замовлення на виготовлення, видачу та ремонт технічних та інших засобів реабілітації.

Таким чином, право на пільгу по сплаті податку на додану вартість мають підприємства, які внесені до переліку підприємств, які є виконавцями державного замовлення на виготовлення, видачу та ремонт технічних та інших засобів реабілітації та з якими укладено відповідний договір.

Для керівництва в роботі надсилаємо перелік підприємств - виконавців державного замовлення у 2011 році, визначений Експертною комісією Міністерства праці та соціальної політики України (додається).

Додаток на 5 арк.

 

Перший заступник
Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали