КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 763/6150

Про надання Київському вищому професійному училищу швейного та перукарського мистецтва права користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування навчального закладу на вул. Єреванській, 12-а у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Надати Київському вищому професійному училищу швейного та перукарського мистецтва, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку загальною площею 0,8054 га для експлуатації та обслуговування навчального закладу на вул. Єреванській, 12-а у Солом'янському районі м. Києва у зв'язку з закріпленням за училищем майна на праві оперативного управління (лист Міністерства освіти і науки України від 23.07.2004 N 10/5-3186), у тому числі:

- площею 0,5782 га - за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 30.10.62 N 1791 "Про відвод земельної ділянки Управлінню побутового обслуговування виконкому Міськради під учбовий комбінат";

- площею 0,2272 га - за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 01.11.66 N 1603 "Про додатковий відвод земельної ділянки учбово-виробничому комбінату Управління побутового обслуговування міськвиконкому під поширення території комбінату та будівництво складу пальних матеріалів".

2. Київському вищому професійному училищу швейного та перукарського мистецтва:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання щодо оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

2.6. Питання пайової участі вирішити відповідно до рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік".

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 30.10.62 N 1791 "Про відвод земельної ділянки Управлінню побутового обслуговування виконкому Міськради під учбовий комбінат" та від 01.11.66 N 1603 "Про додатковий відвод земельної ділянки учбово-виробничому комбінату Управління побутового обслуговування міськвиконкому під поширення території комбінату та будівництво складу пальних матеріалів".

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали