КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 705/6092

Про надання комунальному підприємству "Стоматологія" Солом'янського району м. Києва земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель поліклініки на вул. Індустріальній, 26, 28 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Надати комунальному підприємству "Стоматологія" Солом'янського району м. Києва, за умови виконання пункту 2 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,38 га для експлуатації та обслуговування будівель поліклініки на вул. Індустріальній, 26, 28 у Солом'янському районі м. Києва, в тому числі площею 0,26 га - за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 30.12.52 N 2850 "Про відвод земельної ділянки Київському Машино-будівному заводу "Більшовик" під житлове будівництво по вул. Окружній N 20 - 24 в Жовтневому районі", площею 0,02 га за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 02.09.74 N 1166/3 "Про додатковий відвод земельної ділянки Київському заводу "Більшовик" Міністерства хімічного та нафтового машинобудування під будівництво бойлерної по вул. Волочаївській N 3 в Жовтневому районі" та пункту 1 додатка 2 до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 11.05.87 N 473 "Об отводе земельных участков предприятиям, учреждениям и организациям для строительства объектов", площею 0,10 га - за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 16.10.72 N 1663 "Про відведення земельної ділянки підприємству п/с В-2793 під будівництво житлових будинків по вул. Волочаєвській та провулку Окружному", у зв'язку з передачею будівель у повне господарське відання підприємства (розпорядження Київської міської державної адміністрації від 27.01.2004 N 94, акт N 85 від 31.10.2005).

2. Комунальному підприємству "Стоматологія" Солом'янського району м. Києва:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали