ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 334

Про надання КП "Житомирводоканал" Житомирської міської ради функцій замовника на проектування та будівництво у м. Житомирі пунктів доочищення і розливу питної води

З метою забезпечення дитячих дошкільних, шкільних та лікарняно-профілактичних закладів, а також населення міста якісною питною водою, враховуючи необхідність улаштування для цього у м. Житомирі пунктів доочищення і розливу питної води, на виконання Закону України "Про загальнодержавну програму "Питна вода України на 2006 - 2020 роки", Указу Президента України N 221 від 27 лютого 2009 року "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про стан безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах України", постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2011 N 141 "Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Питна вода України" (Постанова N 141), відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати комунальному підприємству "Житомирводоканал" Житомирської міської ради функції замовника на проектування та будівництво у м. Житомирі пунктів доочищення та розливу питної води.

2. Комунальному підприємству "Житомирводоканал" Житомирської міської ради (директор Башинський Л. Й.) укласти договір з комунальним підприємством "Містобудівна політика м. Житомира" на виконання проектних робіт.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали