КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 159/7496

Про надання Міністерству фінансів України у постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування бази матеріально-технічного постачання на вул. Причальній, 5-а у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати Міністерству фінансів України, за умови виконання пункту 2 цього рішення, право постійного користування земельною ділянкою площею 0,52 га для експлуатації та обслуговування бази матеріально-технічного постачання на вул. Причальній, 5-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 07.04.59 N 521 "Про відвод Міністерству фінансів УРСР земельної ділянки під будівництво типографії та складу в Дарницькому районі", право користування якою посвідчено актом на право користування землею від 22.06.65 N 124.

2. Міністерству фінансів України:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішити відповідно до законодавства України.

2.5. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 07.04.59 N 521 "Про відвод Міністерству фінансів УРСР земельної ділянки під будівництво типографії та складу в Дарницькому районі".

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали