КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 319/7656

Про надання Міністерству внутрішніх справ України земельної ділянки для експлуатації та обслуговування гуртожитку на вул. Мартиросяна, 3 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 123 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати Міністерству внутрішніх справ України, за умови виконання пункту 2 цього рішення, у постійне користування земельну ділянку площею 0,19 га для експлуатації та обслуговування гуртожитку на вул. Мартиросяна, 3 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 19.04.49 N 697 "Про відвод земельної ділянки Державному Будівельно-Монтажному тресту N 3 МВС СРСР для будівництва гуртожитку капітального типу в Залізничному районі", у зв'язку з закріпленням за міністерством будівлі гуртожитку на праві оперативного управління (розпорядження заступника міністра МВС України від 12.05.2005 N 385).

2. Міністерству внутрішніх справ України:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо виготовлення документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, розміщених у межах земельної ділянки.

2.4. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 19.04.49 N 697 "Про відвод земельної ділянки Державному Будівельно-Монтажному тресту N 3 МВС СРСР для будівництва гуртожитку капітального типу в Залізничному районі".

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали