ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П'ята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27.05.2011 р. N 5/44

Про надання мисливських угідь у користування товариству з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Колос"

Враховуючи подання Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства від 20.12.2010 N 1440, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.11.2010 N 1384 та погодження Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області від 11.06.2009 N 4136, погодження Хорошенської сільської ради та Фрунзенської селищної ради Слов'яносербського району Луганської області, а також власників та користувачів земельних ділянок, у зв'язку з припиненням діяльності КСП "Україна", якому рішенням обласної ради від 20.02.98 N 22/3 "Про надання мисливських угідь користувачам області" надавалися у користування мисливські угіддя, керуючись статтями 9, 22, 23 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1 Припинити право користування КСП "Україна" мисливськими угіддями для ведення мисливського господарства в межах земель, які, за даними державного земельного кадастру, враховуються у Хорошенській сільській раді та Фрунзенській селищній раді Слов'яносербського району Луганської області, загальною площею 7,2 тис. га.

2 Надати у користування товариству з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Колос" мисливські угіддя в межах земель, які, за даними державного земельного кадастру, враховуються у Хорошенській сільській раді та Фрунзенській селищній раді Слов'яносербського району Луганської області, загальною площею 6,02 тис. га, строком на 15 років для ведення мисливського господарства.

3 Товариству з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Колос" в місячний строк укласти з Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства договір про умови ведення мисливського господарства.

4 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села.

 

Голова обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали