КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28 вересня 2011 р. N 927-р

Київ

Про надання права на затвердження черг будівництва в межах затверджених проектів "Реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів Національного спортивного комплексу "Олімпійський" по вул. Червоноармійській, 55, у Печерському районі м. Києва" та "Будівництво стадіону по вул. Стрийській - Кільцевій дорозі в м. Львові"

Надати Національному агентству з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів право на затвердження черг будівництва в межах затверджених проектів "Реконструкція існуючих та будівництво нових об'єктів Національного спортивного комплексу "Олімпійський" по вул. Червоноармійській, 55, у Печерському районі м. Києва" і "Будівництво стадіону по вул. Стрийській - Кільцевій дорозі в м. Львові" та відповідних титулів будов за погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали