МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.01.2012 р. N 3623-04/2941-08

Виконавчому комітету Харківської міської ради
Червоношкільна наб., 26, м. Харків, 61010

Про надання роз'яснень

На звернення виконавчого комітету Харківської міської ради від 15.12.2011 N 03-398 щодо прийняття міською радою та обласною державною адміністрацією або Радою міністрів Автономної Республіки Крим узгодженого рішення про створення обласного дозвільного центру Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, в межах своєї компетенції, повідомляє наступне.

Абзацом п'ятим пункту 3 розділу I Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" щодо розширення межі дозвільних центрів" (Закон N 3993-VI) передбачено, що видача документів дозвільного характеру регіональними дозвільними органами в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці може здійснюватися через дозвільний центр міської ради, що є обласним центром, за узгодженим рішенням міської ради та обласної державної адміністрації або Ради міністрів Автономної Республіки Крим.

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" при здійсненні повноважень місцеві державні адміністрації взаємодіють з іншими органами державної влади у межах Конституції та законів України.

Для здійснення спільних програм місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування можуть укладати договори, створювати спільні органи та організації.

На думку Мінекономрозвитку, таким узгодженим рішенням може бути підписання угоди (меморандуму) про діяльність дозвільного центру головою обласної державної адміністрації та міським головою міста - обласного центру. Вказаною угодою (меморандумом), зокрема, може бути врегульоване питання використання приміщення, в якому буде знаходитися дозвільний центр, матеріально-технічне забезпечення роботи дозвільного центру та державних адміністраторів.

Враховуючи те, що дозвільний центр створюється за рішенням відповідної міської ради, то таку угоду (меморандум) має бути схвалено на її сесії.

 

Директор департаменту
державної регуляторної політики
та розвитку підприємництва

Г. М. Яцишина

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали