ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ТА ОФОРМЛЕННЯ

ЛИСТ

від 31.01.2012 р. N 12/1-12.1/412-ЕП

Керівникам Київської регіональної митниці, митниць

Про надання роз'яснень

На виконання пункту 5 протоколу N 48/1 наради з представниками Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, що відбулася в Держмитслужбі України 26.12.2011, інформуємо.

Підпунктом третім пункту 2 розділу I Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності" виключено частину другу статті 216 діючого Митного кодексу України. Згідно з пунктом 2 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" визначено, що види господарської діяльності, не передбачені у статті 9 цього Закону, не підлягають ліцензуванню.

Протягом 2011 року Держмитслужбою України вживалися заходи щодо нормативного врегулювання питання відкриття митних ліцензійних складів, зокрема, були розроблені проекти відповідних постанов Кабінету Міністрів України та наказів Держмитслужби України. Проте розроблені проекти не знайшли підтримки під час їх погодження з заінтересованими міністерствами.

З набранням чинності Положенням про Міністерство фінансів України, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 N 446/2011 (Указ N 446/2011), на Міністерство фінансів України покладено здійснення нормативно-правового регулювання у митній сфері. У зв'язку з цим, для врегулювання питання відкриття митних ліцензійних складів Держмитслужбою України був розроблений відповідний проект наказу Міністерства фінансів України, який на сьогодні знаходиться на опрацюванні в Міністерстві фінансів України.

Одночасно інформуємо, що з метою приведення нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України з питання відкриття та функціонування митних ліцензійних складів у відповідність до Закону України від 19.10.2010 N 2608-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності" Держмитслужбою України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 1996 р. N 1446", яка була прийнята Кабінетом Міністрів України 25.01.2012 за N 38 (Постанова N 38).

 

Директор Департаменту
організації митного
контролю та оформлення

С. М. Сьомка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали