ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.09.2011 р. N 15015/27/11-11

Генеральному директору
ТОВ "Волочиськ-агро"
Данилюку І. В.
м. Волочиськ, 49033,
Хмельницька обл., 31200

Про надання роз'яснення щодо внесення змін до договору оренди земельних ділянок у разі реорганізації юридичної особи

Державним агентством земельних ресурсів України розглянуто ваш лист від 12.09.2011 N 623 стосовно переукладення договорів оренди земельних ділянок у разі реорганізації юридичної особи та по суті порушених питань повідомляється наступне.

Частиною четвертою статті 32 Закону України "Про оренду землі" встановлено, що перехід права власності на орендовану земельну ділянку до іншої особи, а також реорганізація юридичної особи - орендаря не є підставою для зміни умов або розірвання договору, якщо інше не передбачено договором оренди землі.

Так, відповідно до статті 33 Закону України "Про оренду землі" зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін.

Тобто внесення змін до договорів оренди земельних ділянок у разі реорганізації товариства не є обов'язковим, якщо інше не передбачено в самому договорі оренди зазначеної земельної ділянки, оскільки має місце перехід прав та обов'язків від реорганізованого підприємства до підприємства-правонаступника. При цьому підприємство, яке реорганізується, втрачає право на орендовані ним земельні ділянки

 

Заступник Голови

М. Н. Калюжний

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали