ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.09.2011 р. N 461

Про надання шефської допомоги малозабезпеченим багатодітним сім'ям

На виконання Указу Президента України від 30.12.2000 N 1396/2000 "Про додаткові заходи щодо посилення соціального захисту багатодітних і неповних сімей", з метою посилення соціального захисту, поліпшення умов життя та державної підтримки багатодітних сімей, створення більш сприятливих умов для виховання дітей у таких сім'ях, керуючись статтею 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Рекомендувати виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям:

1.1. Розглянути можливість надання шефської допомоги, закріплення підприємств, установ та організацій усіх форм власності за малозабезпеченими багатодітними сім'ями та багатодітними сім'ями, які знаходяться у складній життєвій ситуації та потребують нагальної допомоги (згідно із посвідченнями батьків та дітей з багатодітних сімей).

1.2. Залучати суб'єкти господарювання на благодійній основі до поліпшення житлових умов в малозабезпечених багатодітних сім'ях, які знаходяться у складній життєвій ситуації та потребують нагальної допомоги.

1.3. Щороку надавати управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (Золкіна) інформацію про надання шефської допомоги малозабезпеченим багатодітним сім'ям.

2. Донецькому обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Балаболка) забезпечити надання соціальних послуг за зверненнями багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

3. Управлінню культури та туризму (Пташка), управлінню з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації (Кірбаба), виконавчим органам міських рад, райдержадміністраціям організувати та координувати роботу з пільгового відвідування дітей із малозабезпечених багатодітних сімей та багатодітних сімей, які знаходяться у складній життєвій ситуації та потребують нагальної допомоги, шкіл естетичного виховання, театрально-видовищних заходів, гуртків, секцій, спортивних залів для занять спортом.

4. Координацію роботи по виконанню розпорядження покласти на управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, контроль - на в. о. заступника голови - начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петряєву О. Б.

 

Голова облдержадміністрації

А. В. Шишацький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали