КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2012 року N 166/7503

Про надання Службі безпеки України земельної ділянки для експлуатації та обслуговування спецоб'єкта N 2 комплексу спеціальних об'єктів "Конча-Заспа" на 21-му км Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради Української РСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати Службі безпеки України, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 10,17 га для експлуатації та обслуговування спецоб'єкта N 2 комплексу спеціальних об'єктів "Конча-Заспа" на 21-му км Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 02.06.75 N 548 "Про відведення земельної ділянки Комітету Державної безпеки при Раді Міністрів УРСР під будівництво комплексу приміщень бази відпочинку".

2. Службі безпеки України:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статей 60, 61, 96 Земельного кодексу України та статей 87, 88, 89 Водного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

2.6. Земельну ділянку в межах прибережних захисних смуг площею 0,60 га використовувати без права будівництва будь-яких споруд (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних), із врахуванням обмежень, встановлених статтею 61 Земельного кодексу України та статтею 89 Водного кодексу України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 02.06.75 N 548 "Про відведення земельної ділянки Комітету Державної безпеки при Раді Міністрів УРСР під будівництво комплексу приміщень бази відпочинку".

4. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали