КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 926/7162

Про надання Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд філії "Дирекція "Автотранспошта" на вул. Народного ополчення, 13 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України, Постанови Верховної Ради УРСР від 18.12.90 "Про земельну реформу" та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта", за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 5,35 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд філії "Дирекція "Автотранспошта" на вул. Народного ополчення, 13 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішень виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 31.05.66 N 764/а "Про відвод земельної ділянки Київській транспортній конторі Міністерства зв'язку УРСР під автобазу", від 27.12.71 N 2007 "Про додатковий відвод земельної ділянки автобазі Міністерства зв'язку УРСР під поширення території будівництва автобази", від 15.07.85 N 577/2 "Про відведення земельної ділянки автобазі Міністерства зв'язку УРСР для розширення та реконструкції автобази по вул. Народного Ополчення в Залізничному районі".

2. Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта":

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.4. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

2.6. Забезпечити під'їзд до трансформаторної підстанції АЕК "Київенерго".

3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 31.05.66 N 764/а "Про відвод земельної ділянки Київській транспортній конторі Міністерства зв'язку УРСР під автобазу", від 27.12.71 N 2007 "Про додатковий відвод земельної ділянки автобазі Міністерства зв'язку УРСР під поширення території будівництва автобази", від 15.07.85 N 577/2 "Про відведення земельної ділянки автобазі Міністерства зв'язку УРСР для розширення та реконструкції автобази по вул. Народного ополчення в Залізничному районі".

4. Попередити землекористувача, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали