КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 березня 2012 року N 314/7651

Про надання Управлінню адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку у пров. Рильському, 8 у Шевченківському районі м. Києва

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), відповідно до статей 92, 120, 123 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Надати Управлінню адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,04 га для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку у пров. Рильському, 8 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 08.08.67 N 1274 "Про відвод земельної ділянки вищій Партійній школі при ЦК КП України під будівництво гуртожитку з вбудованою їдальнею", у зв'язку з передачею будинку в оперативне управління (розпорядження по Управлінню справами Апарату Верховної Ради України від 11.11.2009 N 172, акт приймання-передачі будинку від 30.11.2009, розпорядження по Управлінню справами Апарату Верховної Ради України від 22.12.2009 N 202 та авізо N 2 від 30.11.2009).

2. Управлінню адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо винесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовлення документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. Питання майнових відносин вирішувати в установленому порядку.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.5. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

2.6. Виконати вимоги, викладені в листі Головного управління земельних ресурсів від 07.10.2011 N 05-7520.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 08.08.67 N 1274 "Про відвод земельної ділянки вищій Партійній школі при ЦК КП України під будівництво гуртожитку з вбудованою їдальнею".

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали