КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1033/7269

Про надання в заставу об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва для забезпечення внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 14.07.2011 N 394/5781 "Про придбання тролейбусів для КП "Київпастранс" (Рішення N 394/5781), рішення Київради від 06.10.2011 N 165/6381 "Про здійснення в 2011 році внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва" (Рішення N 165/6381) Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити перелік об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва, які можуть бути надані в заставу для забезпечення внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва, згідно з додатком до цього рішення.

2. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити проведення незалежної оцінки об'єктів, зазначених у додатку до цього рішення, та забезпечити рецензування звітів про оцінку цих об'єктів.

3. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) укласти договір застави об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва, зазначених у додатку до цього рішення, для забезпечення внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва з визначеною фінансовою установою. Уповноважити начальника Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підписати договір застави.

4. Пункт 2 рішення Київради від 06.10.2011 N 165/6381 "Про здійснення в 2011 році внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва" (Рішення N 165/6381) викласти в такій редакції:

"2. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) підготувати перелік об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва, які можуть бути надані в заставу для забезпечення внутрішнього запозичення, з наступним затвердженням його на сесії Київської міської ради.".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
29.12.2011 N 1033/7269

Перелік об'єктів права комунальної власності територіальної громади міста Києва, які можуть бути надані в заставу для забезпечення внутрішнього запозичення до бюджету міста Києва

N п/п

Об'єкт

Кількість

1

Частка територіальної громади міста Києва у статутному капіталі ПАТ "КБ "Хрещатик"

156253 шт. акцій

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали