КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 719/6106

Про надання військовій частині 3030 земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративних та допоміжних будівель і споруд на просп. Повітрофлотському, 24 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 120 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати військовій частині 3030, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 0,89 га для експлуатації та обслуговування адміністративних та допоміжних будівель і споруд на просп. Повітрофлотському, 24 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 02.03.70 N 388 "Про закріплення земельної ділянки з існуючими будовами за військовою частиною 5403 Міністерства внутрішніх справ СРСР, додатковий відвод земельної ділянки під будівництво гаражу та овочесховища і дозвіл на добудову корпусу з розміщенням в ньому клубу та спортзалу і службових приміщень", у зв'язку з передачею на баланс військової частини 3030 майнового комплексу (довідка Головного управління внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України від 31.01.2008 N 3/23/1-199).

2. Військовій частині 3030:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутись до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати в порядку, визначеному законодавством України.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 02.03.70 N 388 "Про закріплення земельної ділянки з існуючими будовами за військовою частиною 5403 Міністерства внутрішніх справ СРСР, додатковий відвод земельної ділянки під будівництво гаражу та овочесховища і дозвіл на добудову корпусу з розміщенням в ньому клубу та спортзалу і службових приміщень".

4. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали