КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 554/6790

Про надання військовій частині 3078 земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військової частини на вул. Народного Ополчення, 9-а у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 92, 120 Земельного кодексу України та розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою, Київська міська рада вирішила:

1. Надати військовій частині 3078, за умови виконання пункту 2 цього рішення, в постійне користування земельну ділянку площею 1,06 га для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військової частини на вул. Народного Ополчення, 9-а у Солом'янському районі м. Києва у зв'язку з закріпленням за військовою частиною майна на праві оперативного управління (лист Головного управління внутрішніх військ МВС України від 30.09.2004 N 3/23/1-П/225) за рахунок частини земель, відведених Управлінню внутрішніх військ МВС СРСР по Українській РСР і Молдавській РСР та право користування якими посвідчується державним актом на право користування землею від 1985 року серія Б N 025381.

2. Військовій частині 3078:

2.1. Виконувати обов'язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

2.2. У місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) із клопотанням щодо організації робіт по винесенню меж земельної ділянки в натуру (на місцевість) та виготовленню документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою.

2.3. У разі необхідності проведення реконструкції чи нового будівництва питання оформлення дозвільної та проектно-кошторисної документації вирішувати відповідно до законодавства України.

2.4. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

3. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141, 143 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали