ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.07.2011 р. N 309

Про надання виробникові сировини статусу спеціальної сировинної зони

Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 10 Порядку надання статусу спеціальної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого і дієтичного харчування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2007 року N 1195, на підставі висновку комісії щодо можливості надання статусу спеціальної сировинної зони (протокол N 4 від 7 липня 2011 року):

1. Надати товариству з обмеженою відповідальністю "Прогрес" (ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 03735110), с. Білин Володимир-Волинського району Волинської області (далі - ТзОВ "Прогрес") статус спеціальної сировинної зони з виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування, строком на п'ять років.

2. ТзОВ "Прогрес" виконати рекомендації, передбачені пунктом 3 Агроекологічного обґрунтування Інституту агроекології УААН від 29 вересня 2010 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В. Карпюка.

  

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

О. Башкаленко

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали