МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 липня 2011 року N 340

Про надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції в Херсонській області

Відповідно до Закону України "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції", постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2010 N 141 "Про затвердження Порядку набуття юридичною особою статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції" і протоколу N 14 засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.07.2011 року наказую:

1. Надати статус оптового ринку сільськогосподарської продукції товариству з обмеженою відповідальністю "Оптовий ринок сільськогосподарської продукції "ЄВРОПОЛЕКС".

2. Видати свідоцтво оптового ринку сільськогосподарської продукції товариству з обмеженою відповідальністю "Оптовий ринок сільськогосподарської продукції "ЄВРОПОЛЕКС".

3. Відмовити у наданні статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції товариству з обмеженою відповідальністю "Херсонський оптовий ринок", товариству з обмеженою відповідальністю "ПОДІЛБУДІНВЕСТ" і товариству з обмеженою відповідальністю "ІНВЕСТ-АГЕНТСТВО" на підставі протоколу N 14 засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.07.2011 року.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали