КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 188/6404

Про надання згоди на прийняття залізничного рухомого складу до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 26, пункту 1 частини дев'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про залізничний транспорт", з метою забезпечення реалізації проекту "Міська електричка" Київська міська рада вирішила:

1. Надати згоду на прийняття рухомого майна - залізничного рухомого складу для реалізації проекту "Міська електричка", що знаходиться у державній власності, до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) звернутися до Кабінету Міністрів України з клопотанням щодо передачі до сфери управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) рухомого майна - залізничного рухомого складу для реалізації проекту "Міська електричка", що знаходиться у державній власності.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали