ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.01.2011 р. N 35/А-2011

Про нагородження Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації

Нагородити Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації:

1. За вагомі заслуги у забезпеченні соціально-економічного розвитку Одеської області, багаторічну плідну працю в органах виконавчої влади та з нагоди Дня соборності України:

Бєлякову
Юлію Пилипівну

-

головного спеціаліста відділу з питань ціноутворення та тарифної політики управління економіки народногосподарського комплексу області Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації

Васильєва
Анатолія Олександровича

-

заступника начальника відділу аналізу та прогнозування соціально-економічного розвитку області управління регіональної економіки Головного управління економіки Одеської обласної державної адміністрації

Погребняк
Валентину Михайлівну

-

начальника відділу фінансів галузей виробничої сфери, капітального будівництва та природоохоронних заходів бюджетного управління Одеського головного фінансового управління обласної державної адміністрації.

2. За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту:

Сиряченка
Валентина Федоровича

-

члена Одеської регіональної асоціації євреїв - колишніх в'язнів гетто і нацистських концтаборів

Штаркмана
Семена Марковича

-

члена Одеської регіональної асоціації євреїв - колишніх в'язнів гетто і нацистських концтаборів.

3. За вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та за підсумками роботи у 2010 році:

Капітана
Ігоря Борисовича

-

начальника цивільної оборони, голову товариства з обмеженою відповідальністю "Титан" Кілійського району

Лиходька
Олега Вікторовича

-

начальника служби охорони громадського порядку цивільної оборони, начальника Красноокнянського районного відділу Головного управління МВС України в Одеській області

Мельника
Юрія Івановича

-

начальника цивільної оборони, начальника Одеської дирекції залізничних перевезень-заступника начальника Одеської залізниці

Могоряна
Едуарда Івановича

-

начальника штабу цивільної оборони, старшого інспектора сектору військово-мобілізаційної роботи, територіальної та цивільної оборони штабу Головного управління МВС України в Одеській області

Сібова
Федора Степановича

-

голову комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступника голови Арцизької районної державної адміністрації

Томіловського
Костянтина Володимировича

-

начальника цивільної оборони, директора товариства з обмеженою відповідальністю "Ірбіс-МПК" Овідопольського району

Шведчикова
Костянтина Михайловича

-

голову комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступника директора товариства з обмеженою відповідальністю "Одеський м'ясопереробний завод"

Яковенка
Олексія Івановича

-

голову комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першого заступника голови Овідіопольської районної державної адміністрації.

4. За багаторічну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди 19-ої річниці Державної фельд'єгерської служби України:

Горковенка
Павла Євгеновича

-

старшого офіцера фельдзв'язку, капітана внутрішньої служби

Літвіна
Руслана Анатолійовича

-

старшого офіцера фельдзв'язку, старшого лейтенанта внутрішньої служби.

5. За особисті заслуги у боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, вагомі досягнення в оперативно-службовій діяльності, високий професіоналізм та з нагоди 19-ої річниці утворення спецпідрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України:

співробітників управління Служби безпеки України в Одеській області:

Любчика
Андрія Костянтиновича

-

старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах, підполковника

Кулинича
Юрія Миколайовича

-

заступника начальника головного відділу - начальника відділу

Скринника
Юрія Володимировича

-

старшого оперуповноваженого відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, старшого лейтенанта.

6. За значний внесок у зміцнення законності у фінансово-господарських відносинах, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 18-ої річниці заснування Державної контрольно-ревізійної служби України:

працівників контрольно-ревізійного управління в Одеській області:

Новак
Світлану Анатоліївну

-

головного спеціаліста відділу кадрів

Райчеву
Вікторію Дмитрівну

-

начальника контрольно-ревізійного відділу в Саратському району

Ткача
Олександра Леонідовича

-

заступника начальника відділу державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм, місцевих бюджетів та діяльності бюджетних установ.

7. За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя заснування начального закладу "Ізмаїльська загальноосвітня школа-інтернат I - II ступенів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування":

Голобродську
Домніку Марківну

-

директора.

8. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Тарутинського району, зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя від дня народження:

Чебан
Ганну Мартинівну

-

спеціаліста першої категорії юридичного сектору апарату Тарутинської районної державної адміністрації.

9. За вагомий внесок у забезпечення надійного захисту протиповітряної охорони держави, багаторічну бездоганну службу, високий професіоналізм та з нагоди 70-ої річниці Варшавсько-Одеської ордена Суворова III ступеня зенітної ракетної бригади Повітряних сил Збройних сил України:

- трудовий колектив бригади,

Зубчевського
Миколу Володимировича

-

начальника автомобільної служби технічної частини А 2800, майора.

 

Голова
обласної державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали