ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 611/А-2011

Про нагородження Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації з нагоди 20-ї річниці незалежності України

Нагородити Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації:

1. За вагомий особистий внесок у побудову правової держави, зміцнення законності і правопорядку, забезпечення громадської безпеки в регіоні, багаторічну бездоганну службу в органах внутрішніх справ, високий професіоналізм та з нагоди 20-ої річниці незалежності України:

Стародубова
Сергія Вікторовича

- виконуючого обов'язки першого заступника начальника Головного управління МВС України в Одеській області, підполковника міліції.

2. За багаторічну самовіддану працю в галузі санаторно-курортної реабілітації дітей з органічною патологією нервової системи, вагомий внесок у справу милосердя, соціального захисту та охорони здоров'я дітей з дитячими церебральним паралічем, розроблення і впровадження комплексної медичної, психологічної, педагогічної, логопедичної, соціально-трудової й професійної реабілітації дітей-інвалідів, активну роботу щодо інтеграції інвалідів в суспільство, з нагоди 75-річчя від дня народження та 20-ї річниці незалежності України

Брєєву
Галину Григорівну

- завідувача відділення, заступника головного лікаря з питань медичної реабілітації в 1978 - 2008 роках дитячого спеціалізованого клінічного санаторію "Хаджибей", с. Усатове Біляївського району.

3. За вагомий внесок у розвиток професійно-технічної освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців для морського туристичного сервісу, багаторічну активну громадську діяльність та з нагоди 20-ої річниці незалежності України:

Бурдейного
Віктора Артемовича

- директора державного навчального закладу "Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу", ветерана праці, заслуженого працівника освіти України.

4. За значний особистий внесок у забезпечення розбудови морських портів України, розвиток сфери проектування об'єктів морської галузі, гідротехнічного будівництва, розробку техніко-економічних обгрунтувань інвестицій у будівництво перевантажувальних комплексів портової інфраструктури, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:

Гусєва
Леоніда Михайловича

- заступника директора з виробництва і економіки державного підприємства "Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут морського транспорту "ЧорноморНДІпроект", заслуженого працівника транспорту України.

5. За багаторічну плідну працю на морському транспорті, вагомі трудові здобутки, заслуги у розбудові морегосподарського комплексу області, високу професійну майстерність та з нагоди 20-ої річниці незалежності України:

Чухліб
Наталію Володимирівну

- ветерана порту, старшого тальмана 2-го терміналу державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт".

6. За багаторічну плідну працю в галузі вітчизняної педагогічної освіти, підготовку висококваліфікованих кадрів для початкової школи, впровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій, науково-методичних досягнень, популяризацію кращих надбань вищої школи у здійсненні навчального процесу й духовному зростанні студентської молоді, розробку та організацію проведення конкурсу педагогічної майстерності "Учитель - професія творча", високу професійну майстерність та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:

Скопу
Людмилу Сергіївну

- заступника директора з навчально-виробничої роботи вищого навчального комунального закладу "Балтське педагогічне училище", відмінника освіти України.

7. За багаторічну бездоганну службу в системі цивільної оборони області, значний внесок у справу захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, з нагоди 60-річчя від дня народження та 20-ої річниці незалежності України:

Обухова
Валерія Пилиповича

- заступника начальника відділу захисту населення і територій управління з питань надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації.

8. За вагомий внесок у розбудову та удосконалення системи позашкільної освіти, впровадження ефективних форм і методів організації навчально-виховного процесу еколого-натуралістичної роботи серед учнівської молоді, активну виставкову, просвітницьку, міжнародну громадську діяльність та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:

Чорного
Сергія Миколайовича

- директора комунального позашкільного навчального закладу "Одеський еколо-натуралістичний центр "Афаліна" Одеської міської ради, відмінника освіти України.

9. За багаторічну сумлінну працю в органах виконавчої влади, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку області, розробку регіональних програм, аналізу та прогнозування соціально-економічного розвитку регіону, функціонування реального сектора економіки, відновлення, стабілізацію та динамічне зростання усіх сфер економіки області, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:

Подвисоцьку
Тамару Миколаївну

- першого заступника начальника Головного управління економіки обласної державної адміністрації.

10. За особисті заслуги у розбудові архівної справи в області, збереження та поповнення історико-культурних надбань українського народу, активну науково-просвітницьку діяльність з історії національної спадщини та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:

Желяскова
Степана Андрійовича

- заступника начальника відділу використання документів, інформації та зовнішніх зв'язків Державного архіву області.

11. За заслуги у розвитку вітчизняної аграрної освіти та науки, забезпечення розбудови тваринництва в Одеській області, вагомі наукові здобутки в галузі генетики та селекції племінних порід сільськогосподарських тварин, розробку та розповсюдження у племінних господарствах області одеського зонального високоефективного типу овець, підготовку висококваліфікованих фахівців-аграріїв та з нагоди 20-ї річниці незалежності України:

Чігірьова
Валерія Олександровича

- першого проректора Одеського державного аграрного університету, кандидата сільськогосподарських наук, доцента.

 

Виконуючий обов'язки голови
обласної державної адміністрації

Н. А. Чегодар

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали