ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2011 р. N 610/А-2011

Про нагородження Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації

Нагородити Почесною відзнакою голови Одеської обласної державної адміністрації:

1. За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку будівельної галузі, високий професіоналізм та з нагоди Дня будівельника:

Єрохіну
Наталію Олександрівну

- начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

2. За вагомі заслуги у розвитку Олімпійського та Параолімпійського стрілецького спорту, удосконалення системи підготовки членів Національної збірної команди України стрільби кульової спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури та спорту:

Виноградову
Ірину Ігорівну

- тренера-викладача з кульової стрільби Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності "Олімпієць", старшого тренера Національної збірної команди України стрільби кульової спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, майстра спорту міжнародного класу СРСР, заслуженого тренера України.

3. За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної культури та музичного мистецтва, збереження та примноження традицій вітчизняної музичної класики і фольклору, пропагування національного мистецтва за кордоном, багаторічну самовіддану творчу працю та з нагоди 80-річчя заснування Одеської обласної філармонії:

Ксіду
Ніну Владиславівну

- начальника концертного відділу, заслужену артистку України

Смотрицьку
Ірину Дмитрівну

- начальника відділу мистецтв, заслужену артистку України.

 

Виконуючий обов'язки голови
обласної державної адміністрації

Н. А. Чегодар

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали