КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 374/5761

Про найменування вулиць в Оболонському районі м. Києва

Відповідно до пункту 41 частини першої статті 26, пункту 1 статті 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи протоколи засідань комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26.04.2007 N 2 та від 18.03.2011 N 1, Київська міська рада вирішила:

1. Присвоїти вулицям нового мікрорайону в Оболонському районі м. Києва такі назви: вулиця Любимівська, вулиця Рожнівська, вулиця Сваромська, вулиця Хотянівська, вулиця Абрикосова, вулиця Вербна, вулиця Сетомльська, вулиця Аркасівська.

2. Виконавчому органу Київради (Київській міській державній адміністрації) провести організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 цього рішення.

3. Це рішення Київради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики і постійну комісію Київради з питань культури та туризму.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали