ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.02.2012 р. N 25/1-7/320-ЕП

Керівникам регіональних митниць, митниць

Про направлення постанови Кабінету Міністрів України

Направляємо до відома та врахування в роботі постанову Кабінету Міністрів України від 16.01.2012 N 17 "Про затвердження Порядку зберігання вилучених під час здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення речей і документів" (Постанова N 17)(див. окремо в базі), прийняту на виконання підпункту 2 пункту 6 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності" (Закон N 4025-VI).

Водночас, з огляду на існування ряду постанов Уряду, які регулюють окремі питання обліку, зберігання вилучених в справах про порушення митних правил товарів і транспортних засобів, протягом лютого - березня поточного року Управлінням спільно з Департаментом боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції та Управлінням правової роботи планується опрацювання проблемних питань, пов'язаних із практичним застосуванням постанови Кабінету Міністрів України від 16.01.2012 N 17 (Постанова N 17).

Наразі залишаються чинними:

Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.98 N 1340;

Порядок обліку, зберігання, оцінки вилученого митними органами майна, щодо якого винесено рішення суду про конфіскацію, передачі цього майна органам державної виконавчої служби і розпорядження ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2001 N 1724.

У зв'язку із зазначеним пропонуємо повідомляти про наявність проблемних питань за вказаним напрямом до фахових підрозділів Держмитслужби у відповідності до підпорядкування з метою їх оперативного вирішення та за необхідності нормативного урегулювання в означені терміни.

Додаток: постанова Кабінету Міністрів України від 16.01.2012 N 17 (Постанова N 17) на 6 арк.

 

Начальник Управління -
головний бухгалтер

М. В. Околіта

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали