НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1414

Про нарахування ліцензійного збору відповідно до прийнятих рішень Національної ради (про видачу, продовження ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги)

У зв'язку із набранням чинності (оприлюдненням в "Урядовому кур'єрі" від 15.04.2011 N 69) Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензій на мовлення, ліцензій провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412), керуючись статтею 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 17, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2011 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. На підставі Методики розрахунку розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги (Постанова N 412) (далі - Методика) нарахувати, згідно з прийнятими рішеннями Національної ради про видачу, продовження ліцензії на мовлення та провайдера програмної послуги, ліцензійний збір згідно з додатком.

2. Затвердити на підставі Методики (Постанова N 412) та результатів попереднього аналізу програмної концепції мовлення обсяги зменшення або збільшення розміру ліцензійного збору за програмне наповнення згідно з додатком.

3. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі Методики (Постанова N 412) та згідно з додатком до рішення, провести розрахунки ліцензійних зборів та видати рахунки, врахувавши: розмір мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення (960,00); територію надання послуг згідно з прийнятими рішеннями; коефіцієнти врахування територіальних особливостей розповсюдження програм, розраховані згідно з відповідною територією та чисельністю наявного населення України на 01.01.2011 (офіційні дані Державної служби статистики).

4. Виконання цього рішення покласти на управління: бухгалтерської служби, контрольно-аналітичне, ліцензування телерадіомовлення та правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 

Додаток
до рішення Національної ради
10.08.2011 N 1414

N
п/п

N рішення від

Назва ТРО

Канал (ТВК/частота)

Граничний обсяг мовлення

Територія розповсюдження програм

Обсяги збільшення, зменшення ліц. збору

Коефіцієнт врахування кількості населення N

1

484від 16.03.2011 (Рішення N 484)

ТОВ ТРК "Аккерман",
м. Білгород-Дністровський

68,45 МГц

21,85 год./добу

смт Любашівка та Любашівський район

без знижки/надбавки

10

2

485від 16.03.2011 (Рішення N 485)

ТОВ ТРК "Аккерман",
м. Білгород-Дністровський

72,74 МГц

21,85 год./добу

смт Миколаївка та Миколаївський район

без знижки/надбавки

10

 

Керівник апарату

В. Межинський

Заступник начальника
контрольно-аналітичного
управління

О. Кривша

Начальник управління
ліцензування телерадіомовлення

Л. Запорожець

Начальник управління
правового забезпечення

М. Пушкаренко

Начальник управління
науково-технічного
і частотного розвитку

Т. Мироненко

Начальник управління
бухгалтерської служби -
головний бухгалтер

Т. Стороженко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали