Про натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання у 2011 році пільг і житлових субсидій

Розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
від 4 квітня 2011 року N 239

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Тернопільській області
12 квітня 2011 р. за N 8/688

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. N 253 "Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у 2011 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам" (Постанова N 253) (далі - Постанова):

1. Затвердити натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у межах мінімальних норм та граничних показників їх вартості (669 гривень за одну тонну твердого палива та 119 гривень за один балон скрапленого газу), визначенихПостановою (Постанова N 253):

1.1 Для надання житлових субсидій - 2,2 тонни твердого палива на домогосподарство та для приготування їжі два балони (42 кілограми) на рік на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) - на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) - на п'ять і більше осіб. У разі використання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, норма забезпечення таким газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більш як 210 кілограмів;

1.2 Для надання пільг - відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік, а особам, які мають таке право згідно із статтею 48 Гірничого закону України - 3,1 тонни вугілля для побутових потреб на домогосподарство на рік.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 вересня 2010 року N 760 "Про натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання у 2010 році пільг і житлових субсидій", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Тернопільській області 28 вересня 2010 року за N 9/665.

3. Це розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали