НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 16 серпня 2011 року N 1502

Про недопущення Обласної асоціації "Вінницька громадська ТРК "Вінниччина", м. Вінниця, до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5

Розглянувши інформацію управління бухгалтерської служби Національної ради щодо підтвердження сплати грошового внеску під конкурсну гарантію для участі в конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5, який оголошено 20.04.2011, керуючись статтями 25, 26 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. У зв'язку з несплатою грошового внеску під конкурсну гарантію для участі в конкурсі, який оголошено 20.04.2011, не допустити Обласну асоціацію "Вінницька громадська телерадіокомпанія "Вінниччина", м. Вінниця, до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 у м. Вінниці та с. Баланівці Вінницької обл. (місцеве мовлення).

2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали