ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У М. КИЄВІ

ЛИСТ

від 03.10.2011 р. N 965/3/12-11

Приватним нотаріусам Київського міського нотаріального округу

У зв'язку зі зміною місячного розміру мінімальної заробітної плати з 1 жовтня 2011 року Управління нотаріату Головного управління юстиції у м. Києві нагадує про необхідність приведення розміру страхової суми за договором страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса у відповідність до статті 28 Закону України "Про нотаріат".

Згідно ст. 22 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" з 1 жовтня 2011 року установлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі 985 гривень, з 1 грудня - 1004 гривні.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно пункту 2 частини 1 статті 291 Закону України "Про нотаріат", підставою для зупинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса є неукладення договору про страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса або невідповідність розміру страхової суми вимогам цього Закону, - до усунення цих недоліків, але не більше 30 днів з дня виявлення цього порушення.

Вимогами пункту 3 частини 1 статті 30 Закону України "Про нотаріат" встановлено, що неусунення приватним нотаріусом без поважних причин порушень, передбачених пунктами 1 та 2 частини 1 статті 291 цього Закону є підставою для припинення нотаріальної діяльності.

Приватним нотаріусам, у разі приведення розміру страхової суми за договором страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса у відповідність до вимог чинного законодавства або продовження терміну дії договору, необхідно надати його засвідчену в установленому порядку копію до Управління нотаріату Головного управління юстиції у м. Києві (м. Київ, вул. Басейна,1/2, каб. N 1).

За наявності підстав, передбачених пунктом 2 частини 1 статті 291, пунктом 3 частини 1 статті 30 Закону України "Про нотаріат", управлінням юстиції в межах компетенції до приватних нотаріусів будуть застосовані відповідні заходи реагування.

 

Заступник начальника
Головного управління юстиції у м. Києві

В. М. Мироник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали