ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ КОМПАРТІЇ УКРАЇНИ
І РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 11 квітня 1978 р. N 185

Київ

Про невідкладні заходи по підготовці матеріально-технічної бази Міністерства заготівель УРСР до приймання і забезпечення збереження зерна та насіння олійних культур урожаю 1978 року

З метою своєчасної підготовки хлібоприймальних і зернопереробних підприємств до приймання, обробки і зберігання зерна та насіння олійних культур урожаю 1978 року, на виконання постанови ЦК КПРС і Рада Міністрів СРСР від 23 березня 1978 року N 220 Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Вважати одним з найважливіших завдань обкомів партії і облвиконкомів, Міністерства заготівель УРСР, райкомів партії та райвиконкомів забезпечення своєчасної підготовки хлібоприймальних і зернопереробних підприємств до безперебійного приймання, обробки та зберігання зерна і насіння олійних культур урожаю 1978 року.

Підготовку вказаних підприємств до приймання зерна і насіння олійних культур урожаю 1978 року завершити в південних областях республіки до 15 червня, а в інших областях до 1 липня 1978 року.

2. Зобов'язати Міністерство заготівель УРСР і облвиконкоми забезпечити будівництво та введення в дію додатково в 1978 році на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах механізованих зерноскладів, стаціонарних зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів та насіннєочисних цехів по областях згідно з додатком N 1.

Взяти до відома, що Міністерство заготівель СРСР збільшило на 1978 рік Міністерству заготівель УРСР обсяг капіталовкладень на 20,11 млн. карбованців, в тому числі обсяг будівельно-монтажних робіт на 11,5 млн. карбованців /з відповідним збільшенням фонду заробітної плати працівників будівельних і проектно-розвідувальних організацій цього Міністерства/, для будівництва механізованих зерносклад і в, асфальтованих площадок, стаціонарних зерносушарок, великовантажних автомобілерозвантажувачів, насіннєочисних цехів та інших виробничих об'єктів на хлібоприймальних і зернопереробних підприємствах, а також для оплати устаткування, що не входить до кошторисів будов.

Фінансування вказаних додаткових капітальних вкладень здійснюється за рахунок резервного фонду Ради Міністрів СРСР.

3. Міністерству будівництва і експлуатації автомобільних шляхів УРСР і облвиконкомам забезпечити будівництво та введення в дію на хлібоприймальних підприємствах за прямими договорами в другому кварталі цього року 50 тис. кв. метрів асфальтованих площадок понад обсяги, встановлені планом на 1978 рік,згідно з додатком N 2,

Міністерству заготівель УРСР до І травня 1978 року забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво асфальтованих площадок.

4. Держплану УРСР, Міністерству заготівель УРСР, Міністерству сільського будівництва УРСР та облвиконкомам забезпечити в 1978 році першочергове виділення збірних залізобетонних конструкцій і деталей, місцевих будівельних матеріалів і транспорту, необхідних для будівництва і ремонту зерносховищ, зерносушарок, насіннєочисних цехів, асфальтованих площадок та інших об'єктів, зв'язаних з прийманням, обробкою і зберіганням зерна та насіння олійних культур державних ресурсів.

5. Облвиконкомам за погодженням з відповідними міністерствами залучати в 1978 році для будівництва і ремонту елеваторів, механізованих зерноскладів, асфальтованих площадок, зерносушарок, насіннєочисних цехів та інших об'єктів, зв'язаних з прийманням. обробкою і зберіганням зерна та насіння олійних культур, будівельні і ремонтно-будівельні організації незалежно від їх відомчої підпорядкованості.

6. Заборонити відвертати на інші роботи працівників і автомобільний транспорт хлібоприймальних і зернопереробних підприємств, ремонтно-будівельних і монтажних управлінь та дільниць Міністерства заготівель УРСР, машинобудівних заводів Головного управління "Спецелеватормлинмаш" Міністерства заготівель СРСР, а також елеваторобудівельних організацій Міністерства сільського будівництва УРСР.

7. Взяти до відома, що ЦК КПРС і Рада Міністрів СРСР постановою від 23 березня 1978 р. N 220:

а) зобов'язали Міністерство шляхів, Міністерство річкового флоту РРФСР та Міністерство морського флоту забезпечити першочергову /по плану/ подачу вагонів,суден і контейнерів для перевезення машин, обладнання, запасних частин, автомобільних шин, металопрокату, лісних і будівельних матеріалів, нафтопродуктів, будівельних конструкцій, нерудних та інших матеріалів на будівництво елеваторів, зерноскладів, млинарських і комбікормових підприємств та інших об'єктів, зв'язаних з забезпеченням приймання, обробки та зберігання зерна і насіння олійних культур у 1978 році, та встановити контроль за просуванням по залізницях і водних шляхах поїздів та суден з цими вантажами.

При необхідності надпланових перевезень забезпечувати подачу вагонів, суден і контейнерів для відвантаження вказаних вантажів за погодженням з заінтересованими міністерствами і відомствами;

б) продовжили на 1978 рік строк чинності пункту 9 постанови Ради Міністрів СРСР від 30 березня 1967 р. N 264 /підпункт "д" пункту 17 постанови Ради Міністрів УРСР від 20 квітня 1967 р. N 238/.

  

* * *

Центральний Комітет Компартії України і Рада Міністрів Української РСР висловлюють впевненість в тому, що партійні, радянські, профспілкові і комсомольські організації, колективи хлібоприймальних, зернопереробних, промислових і транспортних підприємств і організацій вживуть всіх заходів до того, щоб забезпечити безперебійне приймання, сушіння, очистку і повне збереження зерна і насіння олійних культур урожаю 1978 року.

  

Секретар Центрального
Комітету Компартії України

В. ЩЕРБИЦЬКИЙ

Голова Ради Міністрів
Української РСР

О. ЛЯШКО

Інд. 22

  

Додаток N 1
до постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР
від 11 квітня 1978 р. N 185

ЗАВДАННЯ
по додатковому будівництву і введенню в дію в 1978 році насіннєочисних цехів, зерноскладів, зерносушарок та автомобілерозвантажувачів

Області

Механізовані зерносклади /тис. тонн/

Зерносушарки /тонн на годину/

Великовантажні автомобіле-
розвантажувачі /штук/

Насіннєочисні цехи /тис. тонн за сезон/

Вінницька

9,6

-

10

7,5

Волинська

6,4

32

3

-

Ворошиловградська

5,7

64

5

-

Дніпропетровська

-

-

6

5,0

Донецька

3,2

64

4

-

Житомирська

6,4

32

1

-

Закарпатська

-

-

1

-

Запорізька

3,2

64

7

-

Івано-Франківська

-

-

1

-

Київська

-

32

3

-

Кіровоградська

5,1

-

6

-

Кримська

-

-

4

-

Львівська

-

-

1

-

Миколаївська

-

96

16

-

Одеська

-

-

11

5,0

Полтавська

6,4

32

9

-

Ровенська

-

32

1

-

Сумська

3,2

32

3

-

Тернопільська

9,6

32

2

2,5

Харківська

6,4

64

11

5,0

Херсонська

6,4

-

12

-

Хмельницька

-

32

9

-

Черкаська

5,2

32

10

5,0

Чернівецька

-

-

1

-

Чернігівська

3,2

32

3

-

Всього

80,0

672

140

30,0

  

Додаток N 2
до постанови ЦК Компартії України і Ради Міністрів УРСР
від 11 квітня 1978 р. N 185

ЗАВДАННЯ
по будівництву і введенню в дію асфальтованих площадок в II кварталі 1978 року на хлібоприймальних підприємствах Мінзагу УРСР

/тис. кв. метрів/

Області

Міншляхбуд УРСР

Ворошиловградська

5

Запорізька

5

Кіровоградська

5

Миколаївська

10

Одеська

5

Полтавська

5

Херсонська

10

Хмельницька

5

Всього

50

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали