ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.07.2011 р. N 477

Про норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в обласній державній адміністрації

Відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI) та положень постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740), керуючись статтею 6, пунктом 12 статті 16, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визначити норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в обласній державній адміністрації, згідно з додатком.

2. Начальникам відділів апарату обласної державної адміністрації: загального - Жильниковій Т. Б., фінансового забезпечення - Завгородній В. О. у межах компетенції організувати роботу з виготовлення копій документів обсягом більше як 10 сторінок, необхідних для надання відповіді на запит щодо публічної інформації, розпорядником якої є апарат Херсонської обласної державної адміністрації, та відшкодування запитувачем фактичних витрат на копіювання і друк згідно з нормами, визначеними цим розпорядженням.

3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій визначити норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом інформацію в структурних підрозділах обласної державної адміністрації, районних державних адміністраціях, з урахуванням відповідних граничних норм витрат, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 (Постанова N 740).

4. Головам районних державних адміністрацій довести до відома органів місцевого самоврядування постанову Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" (Постанова N 740) та власні акти з даного питання для врахування в роботі щодо забезпечення доступу до публічної інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації - керівника апарату Білого В. С.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
25.07.2011 N 477

НОРМИ
витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в обласній державній адміністрації

N
з/п

Послуга, що надається

Норми витрат

1.

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

2.

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

3.

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.

 

Заступник голови обласної
державної адміністрації

А. А. Яценко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали