ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 02.02.2012 р. N 56-1

Про новий склад робочої групи для проведення перевірок діяльності суб'єктів підприємництва, що здійснюють операції з металобрухтом

У зв'язку з вибуттям окремих членів робочої групи для проведення перевірок діяльності суб'єктів підприємництва, що здійснюють операції з металобрухтом, враховуючи розпорядження міського голови від 11.01.2011 N 50-ра "Про упорядкування структури виконавчих органів міської ради", рішення міської ради від 30.12.2010 N 3/6 "Про затвердження структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити:

- новий склад робочої групи для проведення перевірок діяльності суб'єктів підприємництва, які здійснюють операції з металобрухтом, згідно з додатком 1;

- положення про робочу групу для проведення перевірок діяльності суб'єктів підприємництва, що здійснюють операції з металобрухтом, згідно з додатком 2.

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 07.04.2011 N 251-1 "Про новий склад робочої групи для проведення перевірок суб'єктів підприємництва, що здійснюють операції з металобрухтом".

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В. Ф.

 

Міський голова

М. Романюк

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому

Ю. Вербич

 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради
02.02.2012 N 56-1

СКЛАД
робочої групи для проведення перевірок діяльності суб'єктів підприємництва, що здійснюють операції з металобрухтом

Байцим В. Ф.

- заступник міського голови, голова робочої групи

Гелета О. О

- головний спеціаліст відділу екології, заступник голови робочої групи

Гвоздецька В. М.

- головний спеціаліст відділу економіки та інвестицій управління економіки, секретар робочої групи

Бурлака В. В.

- начальник відділу землеустрою управління земельних ресурсів

Гончаров І. В.

- начальник СВПД НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області (за згодою)

Заболотний І. С.

- головний спеціаліст СВПД НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області (за згодою)

Касіч А. А.

- начальник Луцького міськрайонного відділу управління Держтехногенбезпеки у Волинській області, майор служби цивільного захисту (за згодою)

Костюкевич Д. С.

- старший оперативно уповноважений сектору державної служби боротьби із економічною злочинністю Луцького МВ УМВС України у Волинській області (за згодою)

Осіюк М. П.

- заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, начальник відділу інженерно - транспортної інфраструктури та санітарного нагляду департаменту житлово-комунального господарства

Петряєва Т. В.

- головний спеціаліст, експерт з умов праці відділу праці управління економіки

Романюк Р. В

- депутат міської ради (за згодою)

Содома М. В.

- завідувач відділення гігієни праці санітарно - епідеміологічної станції м. Луцька та Луцького району (за згодою)

Чепурний В. І.

- начальник відділу охорони праці

Швай В. О.

- заступник начальника управління містобудування та архітектури, головний інженер.

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому

Ю. Вербич

 

Додаток 2
до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради
02.02.2012 N 56-1

ПОЛОЖЕННЯ
про робочу групу для проведення перевірок діяльності суб'єктів підприємництва, що здійснюють операції з металобрухтом

1. Робоча група з перевірки суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють операції з металобрухтом на території міста Луцька (далі - Робоча група) є постійно діючим органом, утвореним для організації виконання ст. 4, 12, 13, 14 Закону України "Про металобрухт".

2. Робоча група у своїй роботі керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Державного комітету промислової політики України та інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями голови облдержадміністрації, рішеннями обласної ради, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Робочої групи є:

3.1. Здійснення контролю операцій з металобрухтом шляхом складання актів обстеження суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють операції з металобрухтом на території міста Луцька.

3.2. Забезпечення контролю за додержанням суб'єктами господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, встановлених умов та правил здійснення операцій з брухтом кольорових та чорних металів.

3.3. Виявлення порушень Закону України "Про металобрухт" спеціалізованими підприємствами, що здійснюють операції з металобрухтом, та їх приймальними пунктами.

4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань:

4.1. Складає акти обстеження суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють операції з металобрухтом на території міста Луцька, на відповідність Закону України "Про металобрухт", Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів, затвердженим наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва України, Державного комітету промислової політики України від 31.10.2011 N 183 (Умови N 183) та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.11.2011 за N 1321/20059, та передає їх до обласної державної адміністрації.

4.2. Здійснює контроль за додержанням суб'єктами господарської діяльності встановлених умов та правил здійснення операцій з металобрухтом, розглядає матеріали відповідних перевірок, вносить пропозиції за результатами їх розгляду.

4.3. Повідомляє про виявлені порушення вимог законодавства суб'єктами господарської діяльності, що здійснюють операції з брухтом кольорових і чорних металів, центральному органу виконавчої влади з питань промислової політики, який видав ліцензію на цей вид діяльності.

4.4. Бере участь у підготовці проектів розпоряджень міського голови з питань, віднесених до її компетенції.

5. Робоча група має право:

5.1 Одержувати відповідно до чинного законодавства від суб'єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з заготівлі, переробки, металургійної переробки брухту кольорових і чорних металів, необхідну інформацію, матеріали для складання акту обстеження суб'єктів господарської діяльності.

5.2. Проводити обстеження спеціалізованих підприємств, що здійснюють операції з металобрухтом, або їх приймальних пунктів безпосередньо на місці здійснення операцій з металобрухтом.

5.3. Складати акти обстеження спеціалізованого підприємства, що здійснює операції з металобрухтом, або його приймального пункту та подавати їх на затвердження профільному заступнику міського голови, а потім в обласну державну адміністрацію.

5.4. Інформувати голову робочої групи про виявлені порушення вимог законодавства суб'єктами господарської діяльності, що здійснюють операції з брухтом кольорових і чорних металів.

5.5. Вносити в установленому порядку пропозиції щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні вимог Закону України "Про металобрухт".

6. Секретар комісії здійснює організаційне забезпечення її діяльності і ведення діловодства.

7. Акти обстеження суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють операції з металобрухтом, видаються суб'єкту господарської діяльності лише при погодженні (дозволі) усіх членів робочої групи, за наявності підписів, завірених печаткою.

8. Акти видаються в чотирьох примірниках та подаються на узгодження обласній державній адміністрації.

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому

Ю. Вербич

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали