ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.08.2011 р. N 1369

Київ

Про нову редакцію розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.02.2011 N 226

Відповідно до статті 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 N 1045 (із змінами та доповненнями), Порядку видалення зелених насаджень на території м. Києва, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 27.06.2007 N 811 (із змінами та доповненнями), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Внести зміни та доповнення до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.02.2011 N 226 "Про надання комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" дозволу на видалення зелених насаджень від Червонозоряного проспекту (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі" (Розпорядження N 226), виклавши його в новій редакції:

"Про надання комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" дозволу на видалення зелених насаджень від Червонозоряного проспекту (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі

Відповідно до статті 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 N 1045 (із змінами та доповненнями), Порядку видалення зелених насаджень на території м. Києва, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 27.06.2007 N 811 (із змінами та доповненнями), згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.01.2010 N 20 "Про будівництво під'їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі", враховуючи (складений постійно діючою комісією з обстеження зелених насаджень м. Києва) акт обстеження зелених насаджень від 03.11.2010 N 787, погоджений з Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в м. Києві (лист від 14.12.2010 N 05-09/454) та Київським комунальним об'єднанням зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (лист від 22.12.2010 N 148-ДВ1307), звернення комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" від 22.12.2010 N 31-562т, з метою будівництва під'їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Дозволити комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" видалити 2456 (дві тисячі чотириста п'ятдесят шість) дерев, 307 (триста сім) кущів, 9930 (дев'ять тисяч дев'ятсот тридцять) кв. м газону звичайного і лугового, пересадити 5 (п'ять) дерев та залишити на місці 12 (дванадцять) дерев і 50 (п'ятдесят) кв. м газону звичайного від Червонозоряного проспекту (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) у Солом'янському районі (просп. Повітрофлотський, вул. Медова, вул. Народного ополчення, парк відпочинку "Совська балка", ріг вул. Кайсарова та вул. Кіровоградської, вул. Кіровоградська, парк відпочинку між вул. Колоскова та вул. Сигнальна) згідно з актом обстеження зелених насаджень від 03.11.2010 N 787, за умови виконання пункту 3 цього розпорядження.

2. Взяти до відома, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 N 1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах" (із змінами і доповненнями) проведення робіт з будівництва у м. Києві під'їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту (поблизу примикання вул. Кіровоградської) до міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни) здійснюється без сплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

3. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва":

3.1. Одержати ордер на видалення зелених насаджень в установленому порядку.

3.2. Роботи з видалення зелених насаджень виконати після одержання ордера на видалення зелених насаджень згідно з підпунктом 3.1 цього пункту.

3.3. Забезпечити неушкодженість зелених насаджень, що залишаються на земельній ділянці (не підлягають видаленню) згідно з пунктом 1 цього розпорядження, огородивши їх належним чином.

3.4. Після закінчення будівельних робіт виконати благоустрій та озеленення території згідно з розробленим проектом.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.".

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали