ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 24.10.2002 р. N 603

Про обладнання ліфтів картковими апаратами

Із змінами і доповненнями, внесеними рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 12 травня 2011 року N 330 (Рішення N 330)

З метою забезпечення належної експлуатації ліфтового господарства житлового фонду комунальної власності міста, зменшення витрат електроенергії на роботу ліфтів та покращання обслуговування населення, відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл комунальним виробничим житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам міста на подальше обладнання ліфтів картковими апаратами.

2. Затвердити Положення про роботу ліфтів, обладнаних картковими апаратами, згідно з додатком.

3. Рекомендувати керівникам спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства "Спецреммонтаж" Стасюку С. В. та приватного підприємства "Магніт" Іващенку А. І. видати управлінню охорони здоров'я міської ради по 100 ліфтових карток для медичних дільничних працівників та чергових бригад швидкої і невідкладної медичної допомоги та проводити безкоштовну перезарядку даних карток.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О. И. Бойка.

 

Міський голова

Г. А. Буравков

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради
24.10.2002 N 603

ПОЛОЖЕННЯ
про роботу ліфтів, обладнаних картковими апаратами

I. Значення термінів

Основні терміни, використані в цьому Положенні мають таке значення:

- Картковий апарат - електронний апарат, куди вставляється картка при управлінні ліфтом.

- Картка ліфтова - картка, аналогічна телефонній, запрограмована для роботи ліфта.

II. Загальні положення

Обладнання ліфтів картковими апаратами запроваджується з метою продовження ресурсу роботи обладнання, збереження ліфтів в належному технологічному стані та економії електроенергії.

Картковий апарат є невід'ємною частиною ліфта і обслуговується в комплексі з усім ліфтовим обладнанням.

На практиці застосовуються карткові апарати, що виготовляються вітчизняними товаровиробниками.

Ліфтові картки програмуються виробниками або експлуатуючими організаціями по комп'ютерній програмі виробника.

III. Порядок роботи ліфтів, обладнаних картковими апаратами


Впровадження карткових апаратів або їх відміна здійснюється в окремо взятому під'їзді (будинку) за бажанням мешканців за умови згоди більше 50 відсотків квартир незалежно від поверху, шляхом відкритого голосування та оформленням протоколу (одна квартира - один голос) на підставі письмового звернення житлово-експлуатаційного підприємства до ліфтової організації. З моменту звернення громадян до балансоутримувача будинку щодо зміни схеми обслуговування ліфта до завершення процедури переведення, встановити термін - 3 місяці. (Рішення N 330)

На ліфтах можуть застосовуватись карткові апарати, що виготовляються вітчизняними товаровиробниками. (Рішення N 330)

Ліфтові картки програмуються виробником та інсталюються експлуатуючими організаціями по комп'ютерній програмі виробника. (Рішення N 330)

Робота ліфтів в житлових будинках повинна забезпечуватись цілодобово згідно з укладеними договорами з обслуговуючими організаціями. (Рішення N 330)

Кількість задіяних вхідних дверей ліфта не може бути обмеженою залежно від поверху (працювати повинні всі - від першого до останнього поверху). (Рішення N 330)

Ліфти можуть бути відключеними тільки в разі виникнення небезпеки для пасажирів і мешканців будинку, згідно з розпорядженням Держгірпромнагляду України чи його територіальних відділень та осіб, що відповідають за належний стан і безпечну експлуатацію ліфтів. (Рішення N 330)

Картки реалізуються в касах прийому комунальних платежів, поштових та банківських відділеннях. (Рішення N 330)

(розділ 3 у редакції рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 12.05.2011 р. N 330) (Рішення N 330)

IV. Заключні положення

Вартість картки встановлюється організацією, що обслуговує ліфти та погоджується з виконавчим комітетом міської ради.

Громадянам, яким згідно з чинним законодавством передбачені пільги по квартирній платі, надаються відповідні пільги і при придбанні магнітних карток.

В разі встановлення в під'їзді карткової системи на ліфт, мешканцям нараховується квартирна плата, як у будинку без ліфта, згідно з затвердженими тарифами.

 

Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів ради

С. І. Півоварова

 

Додаток

РОЗМІРИ ЗНИЖОК
ВАРТОСТІ ЛІФТОВИХ КАРТОК

Категорії користувачів, які підпадають під знижки вартості ліфтових карток

% знижок, грн.

Вартість картки, грн.

Вартість картки, що купується вперше (заставна вартість)

Співробітники житлових організацій (для службових потреб)

100 %

0,00

0,00

Учасники бойових дій ВВВ; учасники бойових дій-інваліди ВВВ; погорільці.

75 %

1,00

3,90

Учасники ВВВ; воїни-інтернаціоналісти; ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС I, II категорій (на всю сім'ю, крім дітей старших 18 р.); багатодітні (троє і більше дітей до 18 р.), ветерани армії та міліції; члени сімей померлих ветеранів військової служби; оперативні працівники судів, прокуратури, Держнаглядохоронпраці, міліції; медичні дільничі працівники, чергові бригади швидкої допомоги; інваліди I групи, захворювання яких утруднює підйом на поверхи.

50 %

2,00

5,00

Інваліди II і III груп і хворі люди з довідками, якщо захворювання цих обох категорій утруднює підйом на поверхи.

25 %

3,00

6,00

Інші категорії

0 %

3,90

6,50

Примітки: ціни можуть змінюватись у зв'язку з введенням нових законів, у зв'язку зі значними змінами інфляційних факторів та економічної кон'юктури.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали