Про обласний конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку"

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 11 липня 2011 року N Р-490/0/3-11

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
15 липня 2011 р. за N 92/1708

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення утримання територій населених пунктів Дніпропетровської області у належному стані, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Провести у серпні 2011 року обласний конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку", присвячений 20-й річниці незалежності України.

2. Затвердити Положення про обласний конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" (додається).

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Виконуючий обов'язки
голови облдержадміністрації

В. К. Задорожний

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
11.07.2011 N Р-490/0/3-11

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
15 липня 2011 р. за N 92/1708

ПОЛОЖЕННЯ
про обласний конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку"

I. Загальні положення

1.1. Конкурс "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" (далі - конкурс) проводиться з метою забезпечення утримання територій населених пунктів Дніпропетровської області у належному стані, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

1.2. У конкурсі беруть участь всі населені пункти області (міста, селища та села). Населені пункти області у конкурсі представляють міські, селищні та сільські ради.

Конкурс проводиться за 4 категоріями населених пунктів:

I категорія - міста з населенням понад 200 тис. осіб;

II категорія - міста з населенням від 50 до 200 тис. осіб;

III категорія - міста з населенням до 50 тис. осіб;

IV категорія - села, селища, селища міського типу.

II. Зміст конкурсу

2.1. Організатором конкурсу є Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Підготовку та проведення конкурсу здійснює управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

2.2. Інформація про проведення конкурсу оприлюднюється в засобах масової інформації.

2.3. Конкурс проводиться в серпні 2011 року у два етапи: відбірковий та фінальний.

2.4. Відбірковий етап відбувається до 5 серпня 2011 року. До зазначеної дати в управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації надсилаються матеріали, зазначені в III розділі цього положення.

2.5. Для оцінки та визначення переможця формується конкурсна комісія з підготовки і проведення обласного конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" (далі - комісія), склад якої затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації.

2.6. Фінальний етап проводиться до 24 серпня 2011 року в Дніпропетровській облдержадміністрації, за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 1 і полягає в оцінюванні наданих матеріалів та визначенні переможців.

III. Вимоги до матеріалів

3.1. На конкурс подаються:

3.1.1. Лист - подання міського (селищного, сільського) голови;

3.1.2. Фотоальбом з підписаними фотографіями, які демонструють проведені роботи на об'єктах благоустрою в населеному пункті за звітний рік. Фотографії з фотоальбому мають бути підписані із зазначенням найменування та адреси об'єктів благоустрою і розкривати зміст проведених робіт на об'єктах благоустрою в населеному пункті за звітний рік. Розмір фотоальбому не повинен перевищувати формат А-3 для населених пунктів I - II категорій та формат А-4 - для III - VI категорій.

3.1.3 Диски з фотографіями, презентація (24 слайдів у форматі Microsoft Power point).

3.1.4. Пояснювальна записка, що містить показники для визначення рівня благоустрою території населеного пункту за звітний рік, перелік яких затверджується конкурсною комісією.

Пояснювальна записка за звітний рік повинна бути у форматі А-4 за підписом міського (селищного, сільського) голови, завірена печаткою, зброшурована, мати нумерацію сторінок та перелік наданих документів.

3.1.5. Довідки:

місцевого управління статистики про кількість проживаючих в населеному пункті, станом на перше січня звітного року;

щодо обсягу витрачених бюджетних коштів на благоустрій населеного пункту;

місцевої СЕС про санітарний стан населеного пункту, окремих об'єктів благоустрою, парків, скверів, доріг, полігону сміттєзвалищ та кількість виявлених несанкціонованих сміттєзвалищ;

місцевого управління екології про екологічний стан населеного пункту та проведені роботи з охорони довкілля, впровадження роздільного збирання побутових відходів, їх переробку та утилізацію;

місцевої ДАІ МВС про відповідність стану вулично-дорожньої мережі вимогам ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану" щодо стану безпеки руху та кількості місць концентрації ДТП (для I - II категорій населених пунктів).

3.2. Усі довідки подаються в оригіналі з печаткою та підписом керівника чи заступника відповідної установи.

3.3. Усі сторінки матеріалів, на яких зроблені правки або позначки, підписуються уповноваженою особою, яка подає матеріали до конкурсної комісії.

3.4. Матеріали не розглядаються:

у разі порушення терміну їх подання та невідповідності їх вимогам розділу III цього положення;

3.5. Подані конкурсантами матеріали після проходження конкурсу залишаються в конкурсній комісії.

IV. Оцінювання конкурсу та визначення переможців

4.1. Комісія здійснює оцінку на основі бальної системи за рейтинговими критеріями визначення рівня благоустрою території населеного пункту і підтримки громадського порядку, що затверджуються конкурсною комісією.

4.2. Переможцями конкурсу вважаються населені пункти, які досягли найкращих результатів за підсумками у виконанні програми благоустрою населеного пункту, зокрема з урахуванням:

площі упорядкованих парків, скверів, алей, прибудинкових територій;

збереження наявних і створення нових парків, скверів, та інших об'єктів благоустрою;

будівництва нових дитячих та спортивних майданчиків;

упровадження малих архітектурних форм, що відзначаються новизною конструкцій, зручністю в експлуатації;

благоустрою та утримання у належному санітарному й естетичному стані пляжів;

кількості посаджених дерев;

площі нових газонів, квітників;

застосування нових технологій в освітленні, в тому числі нічного підсвічування будівель та споруд;

благоустрою місць збору ТПВ (твердих побутових відходів);

реконструкції, ремонту і утримання в належному стані пам'ятників, меморіальних споруд та інших пам'ятних місць, їх благоустрою;

приведення у належний естетичний стан фасадів житлових будинків;

протяжності прибраних від сміття доріг;

площі відремонтованого асфальтобетонного покриття.

4.3. Максимальна кількість балів дорівнює чисельності учасників у відповідній категорії населених пунктів. У разі відсутності показника за відповідним критерієм максимальна кількість балів дорівнює чисельності учасників, у яких є відповідні показники.

4.4. Рейтинг учасників, оцінених за критеріями, визначається за сумарним зростанням значень кількості балів. У випадку набрання однакової кількості балів переможець визначається голосуванням членів конкурсної комісії простою більшістю голосів. Якщо результати голосів розділились порівну, вирішальний голос має голова комісії.

4.5. За результатами голосування комісія приймає рішення, яке оформлюється протоколом.

V. Нагородження

5.1. Нагородження проводиться напередодні святкування Дня незалежності, в урочистій обстановці, у приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації.

5.2. Переможці конкурсу нагороджуються грамотами Дніпропетровської облдержадміністрації.

 

Заступник голови -
керівник апарату
облдержадміністрації

Н. Л. Подоплєлова

Начальник управління
житлово-комунального господарства
облдержадміністрації

А. Л. Білоусов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали