ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.09.2011 р. N 399

Про обласний план заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

Керуючись ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до Указу Президента України від 08.12.2008 N 1149/2008 "Про Всеукраїнський тиждень права", розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.08.2011 N 777-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права" (План N 777-р) та з метою підвищення загального рівня правової культури, виховання у громадян поваги до закону і прав людини, вдосконалення системи правової освіти населення Запорізької області:

1. Затвердити обласний план заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права (далі - План заходів), що додається.

2. Зобов'язати структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації та рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення:

2.1. забезпечити виконання Плану заходів;

2.2. надати до управління освіти і науки облдержадміністрації інформацію про виконання Плану заходів до 12.12.2011.

3. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації надати голові облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження до 20.12.2011.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ярмощука М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
20.09.2011 N 399

ОБЛАСНИЙ ПЛАН
заходів з проведення у 2011 році Всеукраїнського тижня права

1. Забезпечити проведення у навчальних закладах, закладах культури тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

05 - 09.12.2011

Управління облдержадміністрації: освіти і науки; культури і туризму, Головне управління юстиції у Запорізькій області, вищі навчальні заклади I - IV рівнів акредитації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

2. Забезпечити проведення Єдиного дня інформування населення на тему "Загальна декларація прав людини".

08.12.2011

Управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

3. Забезпечити проведення засідання круглого столу на тему "Реалізація прав людини у сучасному українському суспільстві".

09.12.2011

Управління облдержадміністрації: внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю; освіти і науки

4. Провести у навчальних закладах Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

09.12.2011

Управління освіти і науки облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Запорізькій області, вищі навчальні заклади I - IV рівнів акредитації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

5. Забезпечити проведення уроку "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини з вихованцями соціальних установ.

09.12.2011

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, комунальні установи Запорізької обласної ради: "Запорізький дитячий будинок-інтернат", "Кіровський будинок інвалідів"

6. Провести бесіди з питань реалізації і захисту прав людей з працівниками комунальних установ системи соціального захисту.

05 - 09.12.2011

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, підвідомчі комунальні установи

7. Забезпечити оформлення в бібліотеках закладів культури, навчальних закладах тематичних книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них.

Грудень 2011 року

Управління облдержадміністрації: культури і туризму; освіти і науки, вищі навчальні заклади I - IV рівнів акредитації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення

8. Забезпечити проведення обласного етапу Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля".

Листопад - грудень 2011 року

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації

9. Анонсувати проведення в області Всеукраїнського тижня права на сайті облдержадміністрації та в регіональних засобах масової інформації.

Грудень 2011 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

10. Забезпечити широке висвітлення в державних друкованих та електронних засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

Грудень 2011 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

11. Організувати в засобах масової інформації виступи з питань реалізації й захисту прав людей.

Грудень 2011 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Головне управління юстиції у Запорізькій області

12. Забезпечити проведення в установах виконання покарань лекцій, бесід та семінарів з питань реалізації й захисту прав людини.

Грудень 2011 року

Головне управління юстиції у Запорізькій області

13. Організувати надання безкоштовної правової допомоги громадянам з питань реалізації і захисту прав людини через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.

Грудень 2011 року

Головне управління юстиції у Запорізькій області

14. Забезпечити проведення "круглих столів" з відомими правниками області, присвячені проблематизації прав людини.

Грудень 2011 року

Головне управління юстиції у Запорізькій області.

 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали