ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 514

Про обласну комісію з розгляду заяв і документів одержувачів, вирішення інших питань щодо надання фінансової підтримки на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства

У зв'язку з кадровими змінами, керуючись статтею 6, пунктами 1, 9 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити новий склад обласної комісії з розгляду заяв і документів одержувачів, вирішення інших питань щодо надання фінансової підтримки на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25 квітня 2007 року N 404 "Про організацію виконання в області Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" (із змінами), згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про обласну комісію з розгляду заяв і документів одержувачів, вирішення інших питань щодо надання фінансової підтримки на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 лютого 2010 року N 72 "Про затвердження нового складу обласної комісії з розгляду заяв і документів одержувачів, вирішення інших питань щодо надання фінансової підтримки на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Мельника М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
12.08.2011 N 514

СКЛАД
обласної комісії з розгляду заяв і документів одержувачів, вирішення інших питань щодо надання фінансової підтримки на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства

Мельник
Михайло Андрійович

- заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

Носик
Анатолій Аврамович

- начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, заступник голови комісії

Кондратенко
Олексій Володимирович

- головний спеціаліст відділу технології виробництва плодоовочевої продукції та використання зрошуваних земель Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, секретар комісії

Члени комісії:

Варакін
Олександр Петрович

- заступник начальника управління - начальник відділу технології виробництва плодоовочевої продукції та використання зрошуваних земель Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Гончаренко
Оксана Миколаївна

- заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації

Лазарєв
Валерій Іванович

- начальник Головного управління Держкомзему у Херсонській області

Остафійчук
Дмитро Олександрович

- старший оперуповноважений управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Херсонській області

Потьомкіна
Наталія Дмитрівна

- головний економіст відділу фінансів галузей виробничої сфери та розрахунків за енергоносії Головного фінансового управління обласної державної адміністрації

Щербенок
Владислав Вікторович

- заступник начальника відділу контрольно-ревізійного управління в області

Члени комісії з дорадчим голосом:

Білик
Василь Євграфович

- в. о. генерального директора обласного аграрно-промислового виробничого об'єднання "Херсонсадвинпром"

Логвиненко
Георгій Федорович

- заступник голови правління Херсонської обласної організації роботодавців агропромислового комплексу

Паливода
Олександр Миколайович

- координатор по розбудові інфраструктури Асоціації фермерів та землевласників Херсонської області.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
12.08.2011 N 514

ПОЛОЖЕННЯ
про обласну комісію з розгляду заяв і документів одержувачів, вирішення інших питань щодо надання фінансової підтримки на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства

1. Це Положення визначає порядок організації та діяльності обласної комісії з розгляду заяв і документів одержувачів, вирішення інших питань щодо надання фінансової підтримки на розвиток в області виноградарства, садівництва і хмелярства (далі - Комісія).

2. У своїй діяльності Комісія керується Порядком справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року N 587 (далі - Порядок), наказами Міністерства аграрної політики та продовольства України і цим Положенням.

3. У разі необхідності для виконання своїх повноважень Комісія має право затребувати від районних комісій та суб'єктів господарювання, що провадять діяльність у містах обласного значення, додаткові документи відповідно до чинного законодавства.

4. До складу Комісії входять голова, його заступник, секретар та члени Комісії і представники відповідних громадських організацій з правом дорадчого голосу.

5. Основним завданням Комісії є:

- розгляд інформацій (протоколи засідання, зведені відомості фактичних витрат та попередніх обсягів компенсації, акти про фактичні обсяги робіт та витрат, акти виїзних перевірок для підтвердження фактичних обсягів робіт), що подаються комісіями, утвореними районними державними адміністраціями;

- розгляд підтвердних документів, наданих суб'єктами господарювання, що провадять діяльність у містах обласного значення, та визначення їм попередніх обсягів компенсації.

6. Формою роботи Комісії є засідання, яке скликається головою Комісії або його заступником (у разі відсутності голови Комісії). Засідання Комісії веде голова Комісії або його заступник.

7. У разі відсутності на засіданні секретаря Комісії її голова має право призначити секретарем на цьому засіданні одного із членів Комісії.

8. Комісія проводить виїзні перевірки для підтвердження фактичних обсягів робіт, виконаних суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у містах обласного значення, а у разі потреби - суб'єктів господарювання, які провадять діяльність у районах.

9. Комісії, утворені районними державними адміністраціями, та суб'єкти господарювання несуть повну відповідальність за достовірність поданої інформації.

10. Рішення Комісії приймаються на засіданні у присутності не менш як двох третин її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

11. Голова Комісії в межах своєї компетенції:

скликає засідання Комісії;

головує на засіданнях Комісії;

видає розпорядження та доручення, обов'язкові для виконання членами Комісії.

12. Член Комісії має право:

ознайомлюватися з матеріалами, поданими на її розгляд;

брати участь у вивченні, перевірці інформації, наданої відповідними районними комісіями;

заявляти клопотання, наводити свої мотиви, висловлювати міркування з питань, які розглядаються та заносяться до протоколу;

брати участь у прийнятті рішень шляхом голосування.

13. Рішення Комісії оформлюється протоколом, який підписують усі члени Комісії, що були присутні на засіданні. Член Комісії, який не згодний з її рішенням, підписує протокол з окремою думкою, яка є невід'ємною частиною протоколу.

14. Підготовка матеріалів до розгляду Комісією, а також ведення діловодства покладається на секретаря Комісії.

15. За результатами засідання Комісії секретар Комісії готує зведені відомості фактичних витрат і попередніх обсягів компенсації у садівництві та виноградарстві, направляє їх разом з протоколом засідання Комісії, актами про фактичні обсяги робіт та витрат суб'єктів господарювання на розгляд комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва.

16. Організаційно-технічне забезпечення роботи комісії здійснюється Головним управлінням агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали