КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 20.02.2012 р. N 210

Про облік суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які знаходяться на обліку у Київській обласній митниці та переміщують товари, що класифікуються у товарній групі 30 згідно з УКТЗЕД

На виконання наказу Держмитслужби України від 23.12.2011 N 1079 "Про внесення змін до деяких наказів Держмитслужби України" (Наказ N 1079) (зі змінами та доповненнями), наказу Київської регіональної митниці від 23.12.2011 N 1892 "Про визначення місця оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 30 згідно з УКТЗЕД" (Наказ N 1892) (зі змінами та доповненнями) та з метою вдосконалення процедури митного контролю та митного оформлення товарів наказую:

1. Відділу митних інформаційних технологій Київської регіональної митниці (далі - КРМ) здійснювати постановку на облік суб'єктів ЗЕД, які за своїм місцезнаходженням перебувають на обліку у Київській обласній митниці, для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 30 згідно з УКТЗЕД, з наступними особливостями:

1.1. Здійснювати постановку на облік суб'єктів ЗЕД на м/п "Київ-східний". Підставою для поставлення суб'єкта ЗЕД на облік у КРМ є оригінал облікової картки Київської обласної митниці (далі - КОМ) та її завірена копія, яка залишається у справах КРМ, наявність електронної копії облікової картки суб'єкта ЗЕД КОМ в ЄАІС Держмитслужби України.

1.2. На обліковій картці суб'єкта ЗЕД КРМ здійснюється запис: "Дійсна для оформлення товарів, які класифікуються у товарній групі 30 згідно з УКТЗЕД та для оформлення листів про погодження на товари, що класифікуються у товарній групі 30 згідно з УКТЗЕД".

2. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести цей наказ до відома начальників структурних підрозділів митниці згідно зі списком розсилки.

3. Начальникам структурних підрозділів митниці довести цей наказ до відома особового складу, фізичних та юридичних осіб - у частині, що їх стосується.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступників начальника Київської регіональної митниці відповідно до тимчасового покладання повноважень.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали