ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тридцять п'ята сесія

РІШЕННЯ

від 28.04.2010 р. N 2

Про обмеження перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях міста та інших громадських місцях м. Хмельницького

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в України", Законом України "Про охорону дитинства", Законом України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", міська рада вирішила:

1. Обмежити перебування дітей віком до 16 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях міста та інших громадських місцях у вечірній час до 22 години в осінньо-весняний період, а у літній період - до 23 години.

2. Службі у справах дітей, управлінню освіти, управлінню у справах сім'ї та молоді, Хмельницькому міському відділу УМВС України в Хмельницькій області за згодою, систематично проводити цільові рейди для забезпечення виконання цього рішення.

3. Управлінню освіти, управлінню у справах сім'ї та молоді, службі у справах дітей проводити роз'яснювально-просвітницьку роботу з батьківською громадою та дітьми міста з питань правової освіти, підвищення правосвідомості підростаючого покоління, відповідальності батьків за перебування дітей без нагляду в закладах дозвілля, громадського харчування, на вулицях та інших громадських місцях м. Хмельницького.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В. Байдича.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали