ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ПОСТАНОВА

від 14 лютого 1923 р.

 Харків

Про обов'язкову передплату "Збірнику Узаконень та Роспоряджень УСРР"

Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет ухвалив:

1. Зобов'язати всі центральні установи, губерніяльні, повітові й волосні виконкоми, відділи губвиконкомів і господарчі державні організації, а саме: трести, синдикати, керування, з організованих Урядом акційних товариств, так само центральні кооперативні установи, губспілки й райспілки, провадити з 1-го січня 1923-го року за рахунок коштів, що суть під їхнім зарядом, переплату "Збірнику Узаконень та Розпоряджень УСРР" не менш одного примірнику на кожний з зазначених органів.

2. Не пізніш місяшного терміну з дня видання цієї постанова всі установи й органи, зазначені в ст. I, зобов'язані передплачувати "Збірник Узаконень та Роспоряджень УСРР", мусять подати до Наркомюсту списки установ та підприємств, що їм належить висилати "Збірник Узаконень", зазначаючи в них кількість примірників для висилки та адреси установ, куди треба висилати примірники "Збірнику Узаконень" і внести до місцевої каси УповНКФіну гроші, що належить за біжучий бюджетовий квартал за примірники "Збірнику Узаконень", зазначивши в списках, до якої саме каси, УповНКФ., яку суму внесено та число поквітки про прийняття тієї суми.

3. Гроші, що належать за передплачені примірники "Збірнику Узаконень та Роспоряджень УСРР", слід вносити в прибуток державної скарбниці по кошторисові НКЮ.

4. Зобов'язати установи, урядових осіб та організації виправити борги за раніш вислані примірники "Збірнику Узаконень та Роспоряджень" до 15-го лютого 1923-го; року невиправлені до цього терміну борги за примірники "Збірнику Узаконень та Роспоряджень", а також і ті, що можуть скластися потім, стягувати нараховуючи недодержку в розмірі 1/2 % в день, але не більш 50 % всієї недовиплати, в порядкові безсуперечних стягнень органами УповНКФіну по повідомленнях НКЮ.

5. Плата за примірники "Збірнику Узаконень та Роспоряджень" берется по таксі, що її встановлює Нарком'юст по згоді з Держконтролем на бюджетовий квартал, відповідно до собівартости, та оголошується до загального відому шляхом вміщення на обгортці "Збірнику Узаконень та Роспоряджень".

 

Голова Всеукраїнського
Центрального Виконавчого Комітету

ПЕТРОВСЬКИЙ

Т. в. о. Секретаря ВУЦВК

БУЗДАЛІН

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали