МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2012 року N 20

Про обрання реєстратора ВАТ "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування"

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про акціонерні товариства", "Про цінні папери та фондовий ринок", "Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в України", Положенням про порядок ведення реєстрів власників іменних цінних паперів, затвердженим рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 17.10.2006 N 1000, та з метою приведення діяльності Відкритого акціонерного товариства "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування" (далі - ВАТ "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування"), у відповідність до норм чинного законодавства, з урахуванням звернення ВАТ "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування" (лист від 21.10.2011 N 42) наказую:

1. Обрати Товариство з обмеженою відповідальністю "Аналітик-Регістратор" реєстратором, відповідальним за ведення реєстру власників іменних цінних паперів ВАТ "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування", та затвердити умови договору на ведення реєстру власників іменних цінних паперів ВАТ "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування" з Товариством з обмеженою відповідальністю "Аналітик-Регістратор", що додаються.

2. ВАТ "Антрацитівське управління по ремонту та налагодженню гірничошахтного устаткування" (Тактаров А. О.) здійснити усі необхідні заходи, пов'язані з виконанням п. 1 цього наказу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали